"Plus/Minus". Lili Reinhart, gwiazda "Riverdale", zagra główną rolę w nowej produkcji oryginalnej Netfliksa! Czego możemy się spodziewać?

Lili Reinhart to jedna z najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia. Jest odtwórczynią jednej z głównych ról w niezwykle popularnej teen dramie, serialu "Riverdale" - wciela się w postać Betty Cooper. Netflix ogłosił, że aktorka została zaangażowana do roli głównej w nowym filmie "Plus/Minus". O czym będzie opowiadał?

Multimedia

Główna rola Lili Reinhart w "Plus/Minus"

Lili Reinhart, jedna z gwiazd serialu "Riverdale", otrzymała angaż w powstającej nowej produkcji oryginalnej Netfliksa, w filmie "Plus/Minus". Natalie, odgrywaną przez nią główną bohaterkę, poznajemy zaraz przed ukończeniem przez nią studiów. Nagle jej życie zaczyna biec w dwóch równoległych rzeczywistościach. W jednej z nich zachodzi w ciążę, zostaje matką i mieszka w swoim rodzinnym mieście w Teksasie. W drugiej przeprowadza się do Los Angeles, aby zrobić karierę. W obu wersjach jej przyszłości, bohaterka doświadcza miłości, która stawia jej świat na głowie, oraz złamanego serca. Wszystkie te doświadczenia pozwalają jej na nowo odkryć i zdefiniować siebie.

KJ Apa ma dość grania Archiego? Na planie serialu czuje się jak w więzieniu!Zobacz więcej

Scenariusz filmu "Plus/Minus" stworzyła April Prosser, za reżyserię odpowiada Wanuri Kahiu, producentami są Bryan Unkeless, Eric Newman oraz Jessica Malanaphy, zaś producentką wykonawczą została Alyssa Rodrigues.

Póki co, nie została ogłoszona planowana data premiery filmu "Plus/Minus".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×