"Po Grze o tron" - talk show dla miłośników serialu "Gra o tron" od 28 kwietnia w HBO3!

"Niezwykłe przypadki medyczne" to program pokazujący historie ludzi, którzy w wyniku tragicznych wypadków doznali deformacji ciała niedających się usunąć w tradycyjny sposób. Doktor Krzysztof Gojdź uznany specjalista medycyny estetycznej zrobi wszystko, żeby im pomóc.

Multimedia

Miłośnicy serialu "Gra o tron", znani z niezwykle popularnego podcastu "Watch the Thrones" - Andy Greenwald i Chris Ryan będą co tydzień z humorem i zaangażowaniem godnym prawdziwych fanów przyglądać się kolejnym odcinkom serialu "Gra o tron".

CZYTAJ TAKŻE:

"GRA O TRON" SEZON 6. KTO BĘDZIE RZĄDZIŁ WESTEROS? [GALERIA]
WIEMY, KTO JAKO PIERWSZY OBEJRZY 6. SEZON "GRY O TRON"!

Prowadzący połączą fabułę produkcji z ciekawostkami, opiniami i przewidywaniami, czasami wręcz absurdalnymi. Będą analizować zdarzenia, umożliwiając głębsze zanurzenie się w skomplikowane relacje między postaciami. Program to specjalna propozycja dla fanów serialu, którzy chcą wiedzieć wszystko o Westeros i zaludniających królestwa postaciach.

Autorzy programu "Po Grze o tron" mają rzucić nowe światło na wyjątkową, epicką historię honoru i szlachetności ducha, dwulicowości i zdrady, podboju i triumfu zapoczątkowaną przez George’a R.R. Martina.

"Po Grze o tron" - premiera w czwartek, 28.04.2016 o godz. 21:50 w HBO3!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×