"Po katastrofie". Nowy francuski thriller w odcinkach! Kto wyszedł cało z katastrofy?

W wyniku katastrofy lotniczej we francuskich Wogezach giną wszyscy pasażerowie oprócz... trzymiesięcznej dziewczynki. Problem w tym, że na pokładzie feralnego samolotu były dwa niemowlęta, w tym samym wieku i tej samej płci. Kim jest cudownie ocalona? "Po katastrofie" już wkrótce w Ale Kino+!

Multimedia

"Po katastrofie" premiera w niedzielę, 5.04.2020 o godz. 20:10 w AleKino+! - sprawdź program tv

Czteroczęściowy miniserial "Po katastrofie" to adaptacja bestsellerowej powieści francuskiego pisarza Michela Bussi pod tytułem "Un avion sans elle". O czym jest ta francuska produkcja?

Seriale, które warto obejrzeć w wolnym czasie. One umilą Wam czas spędzony w domuZobacz więcej

W 1977 r. we francuskich Wogezach rozbija się samolot. Giną wszyscy pasażerowie prócz trzymiesięcznego niemowlęcia. Ponieważ na pokładzie było dwoje dzieci w tym samym wieku i tej samej płci, dwie rodziny zgłaszają się po cudownie uratowaną dziewczynkę. Tylko które z podróżujących feralnym samolotem niemowląt ocalało? W tym czasie nie istnieje naukowa pomoc w postaci testów DNA, więc nie da się tego stwierdzić ze stuprocentową pewnością.

Rodziny toczą o dziewczynkę zajadłą batalię sądową. Mimo wielu niejasności i wątpliwości zapada wyrok: katastrofę przeżyła Emilie Vitral. Dwadzieścia lat później umiera prywatny detektyw, który próbował rozwikłać zagadkę. Jego notatnik z zapiskami dotyczącymi sprawy trafia w ręce Emilie (Pénélope Lévêque), która postanawia odkryć prawdę o swoim pochodzeniu.

Hiszpański serial zamiast "Klanu" i " Korony królów" w TVP1! O czym jest? Kiedy premiera? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×