Po kim Natalia Siwiec odziedziczyła urodę?

Natalia Siwiec przyznała, że nie korzysta z solarium, a jej ciemna karnacja to sprawa genów. Modelka zdradziła również, że w przeszłości była kolor skóry był przyczyną wielu przykrych komentarzy.

Multimedia

Ciemna karnacja Natalii Siwiec dziś jest jej wielkim atutem, jednak nie zawsze tak było. W przeszłości modelkę spotykały niekoniecznie miłe sytuacje, w których komentowano jej wygląd.

CZYTAJ TAKŻE: SEKSOWNA SESJA NATALII SIWIEC I JANA KLIMENTA! [GALERIA] NATALIA SIWIEC: NAGO JUŻ MNIE KAŻDY WIDZIAŁ

- Jak byłam dzieckiem, ludzie zaczepiali mnie na ulicy: "Jaka piękna dziewczynka! Ma oczy i cerę jak mała Cyganeczka!" Wściekałam się, bo czułam się trochę jak małpka w cyrku. Robiłam więc obrzydliwe miny, żeby dali mi święty spokój - powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z magazynem "Pani Domu".

Modelka zdradziła również, po kim odziedziczyła urodę.

- Najbardziej podobna jestem chyba do... dziadka Idziego. To tata mojego taty. Niestety, już nie żyje, ale ze zdjęć widać, że był prawdziwym przystojniakiem i po nim mam śniadą karnację - dodała Natalia.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC: MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ MÓWIĘ NIE! KSIĄDZ ZNALAZŁ NAGIE ZDJĘCIA 13-LETNIEJ NATALII SIWIEC

Komentarze

Skomentuj
  • tom (gość)

    Znana w Boguszowie. Bujała sie zawsze z miejscowym elementem co miał pare groszy. Ale generalnie buraki to były i są do dzis..

    19.03.2014 17:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×