"Po prostu" 3.06.2015. Austriacy chcieliby powrotu hitlerowskich rządów? [WIDEO]

Sprawdź, o czym opowie Tomasz Sekielski w najnowszym wydaniu programu "Po prostu". Premiera w środę, 3 czerwca w TVP1.

Multimedia

"Po prostu" od jesiennej ramówki 2014 jest programem skupionym na ważnych i aktualnych tematach międzynarodowych, przybliża i objaśnia różne wydarzenia społeczno - polityczne, pozwalając zrozumieć współczesny świat. Twarzą programu, narratorem opisywanej rzeczywistości, a jednocześnie autorem materiałów jest jeden z najbardziej znanych polskich reporterów telewizyjnych - Tomasz Sekielski.

W najbliższym wydaniu: Austria - państwo, któremu udało się wmówić światu, że jest jedynie ofiarą hitlerowskich Niemiec. Tymczasem wielu ważnych funkcjonariuszy III Rzeszy było Austriakami. Ponadto wielu Austriaków było komendantami obozów koncentracyjnych, dowodziło likwidacjami gett żydowskich w Europie.

Obecnie nastroje wśród Austriaków są takie: - Co drugi Austriak uważa, że rządy Hitlera miały też dobre strony - 61 proc. badanych chce na czele państwa "silnego człowieka" - 57 proc. uważa, że "zasiłki należą się tylko Austriakom" - gdyby do wyborów mogła stanąć NSDAP, to zdaniem 54 proc. badanych miałaby spore szanse na polityczny sukces

O tym wszystkim już w środę, 3 czerwca o godz. 21:20 w TVP1!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×