"Po prostu Maria". Poznaj bohaterów nowej telenoweli [GALERIA]

Już wkrótce na antenie TV 4 pojawi się nowa telenowela 'Po prostu Maria". Będzie to historia pełna niespodziewanych zwrotów akcji i gorącego uczucia. Czego jeszcze możemy spodziewać się w produkcji? Dowiedz się więcej!

Multimedia

"Po prostu Maria" od 5 września w TV 4 o godz. 17.

Fabuła serialu będzie skupiać się wokół Marii Flores (Claudia Álvarez). Dziewczyna mieszka w niewielkiej wiosce. Zrezygnowała z nauki, by pomóc ojcu w gospodarstwie i opiece nad rodzeństwem, któremu musiała zastąpić zmarłą matkę. Wszystko zmienia się, kiedy ojciec bierze udział w walkach kogutów, gdzie daje pod zastaw rękę własnej córki. Gdy wierzyciel jej ojca w zamian za umorzenie długu chce, by Maria została jego żoną, ta postanawia uciec do miasta. Koleżanka pomaga jej znaleźć pracę służącej. Niebawem Maria ulega czarowi zamożnego Alejandra (José Ron), nie dostrzegając zainteresowania ze strony Cristobala (Ferdinando Valencia), nauczyciela. Po nocy spędzonej z dziewczyną Alejandro zacznie jej jednak unikać nie wiedząc, że Maria spodziewa się jego dziecka. Dziewczyna stanie przed trudnymi wyzwaniami, lecz silny charakter nie pozwoli jej się poddać.

"Po prostu Maria" to remake serialu z 1989 r. Claudia Alvarez po raz pierwszy w swojej karierze zagra w serialu główna rolę. Natomiast dla Ferdinando Valencia to także będzie aktorska nowość, ponieważ dotychczas grywał czarne charaktery.

Zobacz galerię

Jesteście zainteresowani nową telenowelą? Będziecie oglądać?

Komentarze

Skomentuj
  • Adam (gość)

    kurwa nie wybredzajcie skurwysyny zajebane bo zaraz wezmę karabin i powystrzelam was jak kaczki 😂

    25.03.2017 20:52
  • Marta (gość)

    Dajcie po Po prostu Maria serial Solamente vos, z nie zapomnianą Natalia Oreiro :)

    05.02.2017 21:04
  • wiki (gość)

    Po Prostu Maria jest to fajna telenowela ale czasami to niezbyt

    29.01.2017 07:12
  • fanka (gość)

    Jaka bedzie telenowela nowa jak sie skonczy po prostu maria

    27.01.2017 20:34
  • Iga (gość)

    Po prostu Maria. Po prostu nieziemska telenovela. A 3 razy Anna to nuda..

    25.01.2017 17:04
  • Marta (gość)

    Nie podoba mi się ta aktorka, dlatego nie chce ogladac. Wkurza mnie.

    03.10.2016 23:21
  • Felicja (gość)

    Chcemy w tv4 bądź tvp1 tres veces ana ! Jest to dobrze zrobiona telenowela z Televisy

    22.09.2016 08:55
  • wiol (gość)

    Będzie naprawdę ciekawe. Film się rozkręci a Maria zaskoczy nas swoim nowym wizerunkiem. Jest naprawdę piękna! Polecam ten film ponieważ naprawdę jest godny uwagi!

    13.09.2016 20:20
  • Fani, (gość)

    Wykupcie Tres vecas Ana a oglądalność wzrośnie napewno.

    09.09.2016 17:36
  • Malwina (gość)

    UWIELBIAM WSZYSTKIE TELENOWELE SA CUDNE

    08.09.2016 21:42
  • NATALIA (gość)

    bedzie napisy?

    04.09.2016 23:20
  • justka341 (gość)

    uuuu

    03.09.2016 22:56
  • osoba (gość)

    Przydalo by sie wyemitowanie Zbuntowanych (gwarantuje dużą ogladalnosc) ! Lub Tres veces Ana czy Verano de amor.

    30.08.2016 17:25
  • Evelinee (gość)

    Ja napewno będę oglądać bo jestem fanką telenowel :-)

    29.08.2016 16:29
  • ewa (gość)

    Będzie co oglądać w jesienne wieczory Myślę że tv 4 skusi się jeszcze na telenowele z Zuria Vega Que te perdone dios, bądź z Vino de amor z Gabrielem Soto