po prostu nigella

Przeczytaj także:

Jola Kleser z "Pytania na śniadanie" dostała własny program. Tylko nam opowiedziała o kulisach swoich "Kulinarnych wędrówek". Co nie podoba jej się w diecie Polaków?

Jola Kleser od lat związana jest z telewizyjnymi programami kulinarnymi. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w kuchni "Pytania na śniadanie". Kulinarna gwiazda TVP tym razem wystartowała z własnym programem. W rozmowie z Telemagazynem, Jola Kleser zdradziła m.in. czego widzowie będą mogli się spodziewać w jej nowym show, a także wyznała, co jej się nie podoba w diecie wielu Polaków.

21.06.2022Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser

Aleksandra Domańska i Lara Gessler w obliczu wyzwania BBC Lifestyle! Zobaczcie, jak uwijały się w kuchni!

Kulinarna rewolucja przeprowadzona w 24 godziny wydaje się być szaleństwem… Z drugiej strony żeby dokonać prawdziwej zmiany w bardzo krótkim czasie najlepiej jest skoczyć na… głęboki olej! BBC Lifestyle w ramach promocji nowego programu „Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle” rzuca kulinarne wyzwanie aktorce, Aleksandrze Domańskiej, która na jeden dzień wciela się w rolę profesjonalnego kucharza. Jej przewodniczką po świecie „od kuchni” została Lara Gessler.

12.03.2019BBC Lifestyle

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×