„Po prostu przyjaźń”. Gwiazdy na premierze komedii Filipa Zylbera [WIDEO+ZDJĘCIA]

We wtorek, 20 grudnia, odbyła się uroczysta premiera komedii „Po prostu przyjaźń”. W pokazie udział wzięły gwiazdy filmu, m.in. Agnieszka Więdłocha, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Dąbrowska, Kamil Kula. Jak prezentowali się na ściance?

Multimedia

Za nami uroczysta premiera filmu "Po prostu przyjaźń". W Multikinie Złote Tarasy pojawili się nie tylko twórcy produkcji, ale również znamienici goście. Na ściance pozowali m.in. Agnieszka Więdłocha, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Dąbrowska, Kamil Kula. Galę prowadziła Grażyna Torbicka.

Piotr Stramowski, Maciej Zakościelny i Agnieszka Więdłocha na zdjęciach i w zwiastunie nowej polskiej komedii [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia desperackiejprośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Magdalena Różczka i Maciej Zakościelny zapraszają do kin na nową polską komedię! [WIDEO]Zobacz więcej

W gościnnych rolach występują: Anna Polony, Magdalena Walach, Przemysław Bluszcz, Jan Peszek, Piotr Fronczewski, Tymon Tymański i Krzysztof Trebunia-Tutka.

Przypominamy, że pierwsze pokazy przedpremierowe filmu "Po prostu przyjaźń" startują już w nadchodzące Święta. Do regularnej dystrybucji film trafi 6 stycznia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
 • krytyk niezalezny (gość)

  Znowu pieniądze wyrzucone w błoto - galeria beztaleńć pokazała,ze nic nie umie... Reżyser bez minimum polotu... Tylko w Polsce m ożna ronic takie g... Zgroza...

  04.01.2017 15:55
 • marcia (gość)

  Byłam wczoraj na premierze , świetny film :-) z przesłaniem dotyczącym przyjaźni, jednocześnie pełen humoru. Nie będę zdradzać szczegółów ale myślałam że historia Julii potoczy się inaczej.

  21.12.2016 13:54
 • Ada88 (gość)

  Więdłocha piękna, a Stramowski nawet fajnie wygląda bez tej brody. Ciekawa jestem tego filmu coraz bardziej!

  21.12.2016 13:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×