"Po prostu przyjaźń". Magdalena Różczka i Maciej Zakościelny zapraszają do kin na nową polską komedię! [WIDEO]

„Odkrywa najtajniejsze sekretne miejsca” – mówi o przyjaźni Bartłomiej Topa. Dlatego wspólnie z Agnieszką Więdłochą, Magdaleną Różczką, Sonią Bohosiewicz, Maciejem Zakościelnym, Piotrem Stramowskim, Marcinem Perchuciem i Kamilem Kulą wystąpił w komedii „Po prostu przyjaźń”. Premiera filmu już 6 stycznia 2017 roku, jednak jeszcze przed końcem roku odbędą się pokazy przedpremierowe. Szczegóły wkrótce, ale gwiazdy filmu już teraz zapraszają do kin.

Multimedia

Magdalena Różczka nie ma wątpliwości, że czymś wspaniałym jest znalezienie bratniej duszy. Maciej Zakościelny z kolei wspominając początki współpracy z Piotrem Stramowskim, swoim filmowym najlepszym przyjacielem, mówi: Z Piotrkiem od razu powiedzieliśmy – jak to ma być wiarygodne, to dajmy sobie po mordzie albo przytulmy się, uściskajmy, popatrzmy sobie głęboko w oczy. Powiedzmy coś, co chcemy sobie powiedzieć, żeby nie było żadnych barier.

„Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół. Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia... Alina i Marian wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka, singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel. Filip zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela warto złamać zasady.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół wyrusza w góry , gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca. 

Współautorami scenariusza są Karolina Szablewska i Marcin Baczyński – twórcy pierwszej części „Listów do M.”. Opowieść o grupie przyjaciół i ich niecodziennych radościach i kłopotach zachęciła do udziału w projekcie również Sonię Bohosiewicz, Katarzynę Dąbrowską, Aleksandrę Domańską, Krzysztofa Stelmaszyka, Marcina Perchucia, Przemysława Bluszcza oraz Annę Polony, Magdalenę Walach, Jana Peszka i Piotra Fronczewskiego.

"PO PROSTU PRZYJAŹŃ" W KINACH OD 6 STYCZNIA 2017 ROKU

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"PO PROSTU PRZYJAŹŃ". AGNIESZKA WIĘDŁOCHA OPOWIADA O NOWYM FILMIE ZE SWOIM UDZIAŁEM [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PO PROSTU PRZYJAŹŃ". PIOTR STRAMOWSKI W WIELOWĄTKOWEJ NIEOCZYWSTEJ KOMEDII O PRZYJAŹNI [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
 • Elele (gość)

  Nie przepadam za Zakościelnym, ale w po prostu przyjaźń nawet mnie kupił. W końcu jakaś naturalna, fajna rola, nie sądziłam, że tak dobrze się sprawdzi.

  01.02.2017 03:20
 • Meggi (gość)

  Obsada mega zachęca do obejrzenia:) a i tematyka wydaje się "nieszablonowa"...

  14.12.2016 09:06
 • Dina (gość)

  Topa w takim filmie?! A to ciekawe! Będzie pewnie zły charakter, albo ciapę grał. W każdym razie jak się zgodził to nie może być słaby film.

  13.12.2016 23:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×