"Po prostu przyjaźń". Piotr Stramowski, Maciej Zakościelny i Agnieszka Więdłocha na zdjęciach i w zwiastunie nowej polskiej komedii [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Po prostu przyjaźń” to najnowsza komedia autorów scenariusza „Listów do M.” w gwiazdorskiej obsadzie. Zobaczcie zdjęcia oraz zwiastun filmu. „Po prostu przyjaźń” w kinach już za niecały miesiąc. Premiera 6 stycznia.

Multimedia

„Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

"PO PROSTU PRZYJAŹŃ" - CZYTAJ WIĘCEJ:

"PO PROSTU PRZYJAŹŃ". AGNIESZKA WIĘDŁOCHA I MACIEJ ZAKOŚCIELNY O PRZYJAŹNI W FILMIE I PRYWATNIE [WIDEO+ZDJĘCIA]
"PO PROSTU PRZYJAŹŃ". MAGDALENA RÓŻCZKA I MACIEJ ZAKOŚCIELNY ZAPRASZAJĄ DO KIN NA NOWĄ POLSKĄ KOMEDIĘ! [WIDEO]

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

W gościnnych rolach: Anna Polony, Magdalena Walach, Przemysław Bluszcz, Jan Peszek, Piotr Fronczewski, Tymon Tymański i Krzysztof Trebunia-Tutka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Huli (gość)

  Fajny film:) warto się wybrać do kina

  01.02.2017 03:16
 • Natalia (gość)

  Stramowski i Zakościelny... ojjj będzie na co popatrzeć:)

  14.12.2016 08:58
 • Julcia (gość)

  Stramowski <3 Ciekawe, czy będzie to rola podobna do tej w Pitbulu. Nie moge się doczekać :))))

  13.12.2016 23:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×