"Po prostu zdrowie" - nowy program Anny Popek wkrótce w TVP1. "To odpowiedź na potrzeby społeczeństwa" [WIDEO]

Anna Popek nie zwalnia tempa. Już wkrótce w TVP1 zadebiutuje jej kolejny nowy program. Tym razem dziennikarka będzie poruszać tematykę zdrowotną. Co o "Po prostu zdrowie" mówi sama Popek? Zobacz!

Multimedia

Anna Popek od jakiegoś czasu wyrasta na główną twarz Jedynki. W wakacje można było oglądać jej program "Akcja Wakacje", a teraz razem z Pauliną Chylewską ma poprowadzić program "Co słychać, Polsko?", który w ramówce zastąpi show "Świat się kręci". Jego emisja zaplanowana jest na późną jesień.

CZYTAJ TAKŻE:

"ZATRZYMAJ CHWILE". ANNA POPEK I KATARZYNA KOŁECZEK POPROWADZĄ PROGRAM O SENIORACH [WIDEO+ZDJĘCIA]
"CO SŁYCHAĆ, POLSKO?". ANNA POPEK I PAULINA CHYLEWSKA W NOWYM PROJEKCIE TVP1

Wcześniej jednak zobaczymy kolejne dwa programy z udziałem Anny Popek. Wspólnie z Katarzyną Kołeczek będzie wracać do najlepszych chwil życia senorów w programie "Zatrzymaj chwile", a oprócz tego pracuje na planie formatu, dotyczącego zdrowia. - "Po prostu zdrowie" to odpowiedź na potrzeby społeczeństwa - wskazuje Popek. - Widzowie Jedynki będą mieć dużą dowkę dobrych informacji na temat zdrowia i służby zdrowia - dodaje.

Wiadomo, że jeden z pierwszych odcinków będzie poświęcony cukrzycy. Jakie jeszcze szczegóły zdradziła nam Anna Popek? Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×