Po ślubie Kim Kardashian i Kanye West prawie się nie widują!

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Kim Kardashian i Kanye West stanowią idealne, kochające się małżeństwo. Życie jest jednak skomplikowane a oni się nie spotykają!

Multimedia

Reporterzy przejrzeli kalendarzyki Kim Kardashian i Kanye Westa. Wyszło im, że w ciągu 46 dni od zawarcia ślubu, małżonkowie spędzili we wspólnej sypialni nie więcej niż dwa tygodnie!

CZYTAJ TAKŻE: NOTRH WEST POWIEDZIAŁA "MAMA" DO... NIANI! KANYE WEST PODAROWAŁ KIM KARDASHIAN SETKI KWIATÓW [WIDEO]

- Ich miodowy miesiąc w Irlandii był dla Kim udręką. Przeszkadzała jej deszczowa pogoda oraz zbyt mała liczba drogich markowych sklepów... Kanye próbował zabierać ją do muzeów, ale ją to tylko nudziło... Druga część podróży poślubnej wypadła równie kiepsko. Kiedy pojechali do Meksyku, z nudów umierał West, który nie był w stanie tylko leżeć na plaży i nic nie robić! - przyznaje bliski małżonków.

CZYTAJ TAKŻE: ZDJĘCIA ZE ŚLUBU KIM KARDASHIAN I KANYE WESTA! [GALERIA] KIM KARDASHIAN PŁYWA Z DELFINAMI [WIDEO]

  • Do Kanye'go coraz wyraźniej dociera, że jego żona uwielbia tylko plaże i zakupy - dodał znajomy pary. W efekcie para niewiele czasu spędza razem. Przez pierwsze 43 dni małżeństwa miała tylko 9 wspólnych nocy. - Teraz trochę poprawiają rodzinną statystykę, bo Kim poleciała do Paryża, by spotkać się z mężem - pokpiwają reporterzy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×