Po spokój do Afryki!

Aktorka za kilka tygodni wyjedzie na ''Czarny Ląd'', by wspiąć się na szczyt Afryki.

Multimedia

  • Potrzebuję odpoczynku i wyciszenia - Foremniak zwierza się ''Super Expressowi''. Ma nadzieję znaleźć spokój w wyprawie na Kilimandżaro.

Jak mówi ''Super Expressowi'': - Chcę tam na szczycie poznać wreszcie siebie. Mam w domu kamień, z którym związana jest pewna historia. Zostawię go na szczycie góry, w specjalnej intencji.

Jak podaje dziennik, aktorka przygotowuje się do wyprawy, wróciła z obozu przygotowawczego, chodzi na siłownię i jak sama twierdzi, jest dobrze przygotowana na wyzwanie.

Aktorka wyraziła nadzieję, że w czasie wyprawy oprócz przewodnika nie będzie więcej mężczyzn. Czyżby miała dość facetów. A może zmiana partnerów jest wyjątkowo stresująca.

Trzymamy kciuki dla ambitnego planu Małgosi. Mamy nadzieję, że się wyciszy, odpocznie (psychicznie) i pozna samą siebie. Czy jej się uda?

Komentarze

Skomentuj
  • rak (gość)

    Choć nie lubię aktorek i aktorów przez wzgląd na ich butę oraz ich określenia, jako że są gwiazdami, bo nie wiem, dlaczego i z jakiego powodu przyjęli to określenie a jeżeli już to wg mnie każdego człowieka można tak zwać, bo generalnie każdy człowiek jest aktorem w swoim życiu, lecz życzę Tobie pomyślnych wiatrów i dużo szczęścia w przedsięwzięciu.

    21.08.2009 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×