Po wakacjach Iwona Węgrowska nakręci w Kalifornii teledysk z Liroyem [WIDEO]

Iwona Węgrowska planuje nakręcić teledysk do utworu „Atak serca”. Klip powstać ma w Stanach Zjednoczonych, a gościnnie wystąpi w nim współautor utworu, czyli Liroy. Jego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

Wokalistka ma nadzieję, że teledysk zostanie zrealizowany niedługo po wakacjach. Liczy także na to, że uda się zorganizować oficjalną premierę utworu i teledysku, w trakcie której mogłaby zaśpiewać na żywo w duecie z Liroyem.

Jestem na etapie rozmów z reżyserem. Plan jest taki, aby nakręcić go w Kalifornii. Było już kilka pomysłów ze strony Liroya. Zdjęcia rozpoczniemy na pewno po wakacjach. Chcielibyśmy zaprezentować utwór na jakimś dużym festiwalu lub medialnym koncercie. Wiadomo, Liroy pracuje nad nową płytą, a ja będę promować własny album. Czekamy więc na propozycję od organizatorów jakieś większej imprez y. Stąd też nie odbyła się nigdzie premiera w porannej telewizji, gdyż Piotrek jest artystą, który występuje wyłącznie na żywo – tłumaczy Węgrowska.

Utwór „Atak serca” trafił do sieci w połowie czerwca i już od pierwszego dnia w eterze wzbudził wiele mieszanych uczuć wśród fanów wokalistki. Węgrowska tłumaczy, że różne osądy nowej piosenki są spowodowane całkowicie odmiennym stylem muzycznym.

Ludzie muszą się do tego przyzwyczaić. To jest coś nowego i trzeba posłuchać tego kilka razy, aby się spodobało – mówi agencji Newseria Lifestyle Węgrowska.

Nagranie z Liroyem nie będzie jednak jedynym utworem promującym nowy album piosenkarki.

Po wakacjach pojawi się również kolejny singiel. Nowy utwór na pewno trafi na płytę, tylko nie do końca jeszcze wiadomo, kto go wyprodukuje – stwierdza artystka.

CZYTAJ TAKŻE: IWONA WĘGROWSKA W SKĄPYM BIKINI NA URLOPIE! [ZDJĘCIA] IWONA WĘGROWSKA I LIROY RAZEM W STUDIO NAGRANIOWYM [WIDEO]

Równolegle do pracy w Polsce, Węgrowska nagrywa anglojęzyczną płytę w Stanach Zjednoczonych z producentami współpracującymi w przeszłości, m.in. Celine Dion. Kolejny utwór zapowiadający album pojawi się pod koniec roku.

– *Płyta pojawi się w Polsce i Stanach jesienią. Tam też powstają nowe utwory. Nie idzie to jednak tak szybko, jakbym sobie życzyła, gdyż nieraz musimy zrobić kilka podejść do piosenki, żeby wszyscy byli zadowoleni. Planujemy wydać także w obu krajach singiel, który miałby ukazać się pod koniec roku. Będzie to fajna, popowa piosenka* – dodaje Węgrowska.

Dyskografię Iwony Węgrowskiej zamyka wydany w 2010 roku krążek „Dzielna”, który znalazł się na 79. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży Związku Producentów Audio Video (ZPAV) – OLiS.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×