"Pociąg z forsą". Film akcji w gwiazdorskiej obsadzie [RECENZJA]

Dwaj policjanci, bracia John i Charlie, pilnują porządku w metrze i ubezpieczają pociąg, który co noc przewozi miliony dolarów. Tkwiący w długach Charlie wpada na szalony pomysł "skoku stulecia".

Multimedia

NASZA OCENA: 7/10

W metrze forsę zebraną ze wszystkich kas specjalny pociąg każdej nocy transportuje do skarbca. Niezły kąsek, na który ostrzy sobie zęby Charlie (Woody Harrelson). Wychowany w murzyńskiej rodzinie biały sierota ma przyrodniego brata Johna (Wesley Snipes). Na niego zawsze może liczyć – już kilka razy wyciągał go z kłopotów.

Teraz John jest ochroniarzem w metrze i załatwił Charliemu taką samą robotę. Obaj pilnują porządku i łapią kieszonkowców. Ale niepokorny Charlie wylatuje z pracy po konflikcie z szefem, potem – uzależniony od hazardu – traci sporo forsy, wreszcie jego dziewczyna Grace (Jennifer Lopez) rzuca go dla brata. To przelewa czarę goryczy – Charlie postanawia obrabować pociąg z forsą.

Pomysł wygląda na samobójczy, ale on doskonale wie, jak chroniony jest ten transport. No i liczy na pomoc brata. Ale John jest uczciwym facetem...

Piotr Radecki

"Pociąg z forsą" w tv - sprawdź datę emisji

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×