"Pod powierzchnią". Aktorzy tłumczą hasło przewodnie serialu TVN: Jak dobrze znasz tych, których kochasz? [RELACJA Z PLANU]

Nowy serial TVN "Pod powierzchnią" to opowieść o ludziach, którzy się kochają, ale jednocześnie wiele przed sobą ukrywają. "Jak dobrze znasz tych, których kochasz?" - pytają twórcy. Aktorzy grający główne role tłumaczą, co oznacza to hasło.

Multimedia

"Pod powierzchnią" odcinek 1. w niedzielę, 21.10.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

"Jak dobrze znasz tych, których kochasz?" - to enigmatyczne hasło promujące nowy serial TVN, "Pod powierzchnią". Poznamy w nim czwórkę bohaterów, których losy niespodziewanie i nierozerwalnie się splotą.

Nowy serial zamiast "Pułapki" w TVN! Co wydarzy się w 1. odcinku? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Marta (Magdalena Boczarska) i Bartek (Bartłomiej Topa) Gajewscy są małżeństwem, które ma na swoim koncie trudne doświadczenia. Kilka lat temu ich dwuletni syn Maks zaginął nad rzeką, ale ciała nigdy nie odnaleziono. Maciek Kostrzewa (Łukasz Simlat), to charyzmatyczny nauczyciel, którego córka Ola (Maria Kowalska) po latach pobytu z matką w Szwajcarii wraca do Polski. Zbuntowana licealistka nie chce nawiązać relacji z ojcem. Poznaje natomiast Bartka, z którym połączy ją coś niespodziewanego.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

- Nasze małe, indywidualne światy żyj obie swoim życiem i czasami spotykają się z wszechświatami naszych partnerów czy naszych najbliższych, przyjaciół i ludzi, z którymi współpracujemy. Często te zazębienia są tak silne, że mają wpływ na nasze życia - wskazuje Bartłomiej Topa. - Często okazuje się, że niezbyt dobrze znamy tych, których kochamy - dodaje Magdalena Boczarska. Co jeszcze powiedzieli nam aktorzy "Pod powierzchnią"? Zobacz wideo!

Piosenka ze zwiastuna nowego serialu TVN. Co to za utwór? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×