"Pod powierzchnią". Boczarska, Topa i Simlat promują nowy serial TVN. Będzie hit? [ZDJĘCIA+WIDEO]

"Pod powierzchnią" to nowy serial, który debiutuje na antenie TVN już w niedzielę, 21 października 2018 r. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Boczarską, Bartłomieja Topę, Łukasza Simlata i Marię Kowalską.

Multimedia

"Pod powierzchnią" od niedzieli, 21.10.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, ŁukaszaSimlat i Maria Kowalska pojawili się na uroczystej premierze serialu "Pod powierzchnią". To opowieść o czwórce bohaterów. Każdy z nich zmaga się ze swoimi problemami, lękami czy słabością.

Jak dobrze znasz tych, których kochasz? Aktorzy tłumczą hasło przewodnie serialu TVN! [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

Serial jest kolejnym oryginalnym projektem stacji TVN. Autorkami pomysłu są Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz (główna scenarzystka), Karolina Izert (producentka) i Marta Grela (szefowa Zespołu Produkcji Fabularnych). Ośmioodcinkowy obraz wyreżyseruje Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Autorem zdjęć jest operator Bogumił Godfrejów, nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Oprócz aktorów, odgrywających główne role w serialu "Pod powierzchnią", na uroczystej premierze pojawili się też m.in. Ilona Ostrowska, Michalina Łabacz i Magdalena Smalara. Kto jeszcze? Zobacz w naszej galerii!

Piosenka ze zwiastuna nowego serialu TVN. Co to za utwór? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • logiczne (gość)

    ,,Oprócz aktorów, odgrywających główne role w serialu (…), na uroczystej premierze pojawili się też m.in. Ilona Ostrowska, Michalina Łabacz i Magdalena Smalara". Pojawiły się na premierze, bo też grają w tym serialu :).

    19.10.2018 08:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×