„Pod powierzchnią”. Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Maria Kowalska i Łukasz Simlat o swoich bohaterach. Jakie tajemnice skrywają? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już niebawem premiera kolejnej jesiennej nowości TVN - serialu "Pod powierzchnią". Za nami przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka serialu, w którym uczestniczyli odtwórcy głównych ról oraz cała produkcja. Co Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Maria Kowalska i Łukasz Simlat zdradzili o swoich bohaterach?

Multimedia

"Pod powierzchnią" zadebiutuje w ramówce stacji TVN już w niedzielę, 21 października o godzinie 21.30. W serialu poznamy małżeństwo: Martę (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa) Gajewskich, którzy kilka lat temu stracili synka. Od tego czasu oboje pragną wrócić do normalnego życia, choć dla Marty nie jest to wcale łatwe.

W serialu "Pod powierzchnią" będziemy również śledzić historię Maćka (Łukasz Simlat) i jego córki Oli (Maria Kowalska), która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę. Na przestrzeni 8. odcinków widzom przyjdzie odkryć, jakie zagadkowe relacje łączą głównych bohaterów.

Jak dobrze znasz tych, których kochasz? Aktorzy tłumczą hasło przewodnie serialu TVN! [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Twórcy serialu „Pod powierzchnią” po uroczystej premierze serialu opowiadali o bohaterach. -Nie bez znaczenia jest to, że ostatnio zostałam mamą. Myślę, że to pozwoli mi spojrzeć na pryzmat mojej bohaterki zupełnie inaczej - powiedziała Boczarska. -Dyrektor szkoły, twardo rządzi tą przestrzenią swoją szkolną, a jednocześnie niesie ze swoją żoną tajemnicę, która będzie odkrywana z odcinka na odcinek - dodał Topa.

Co jeszcze ujawnili Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Maria Kowalska i Łukasz Simlat? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×