"Pod powierzchnią". Magdalena Boczarska miała wypadek na planie nowego serialu TVN? Aktorka wrzuciła do sieci niepokojące zdjęcie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Magdalena Boczarska wystąpi w jednej z głównych ról w nowym serialu TVN pt. "Pod powierzchnią". Aktorka opublikowała niedawno niepokojące zdjęcie, na którym pozuje w kołnierzu ortopedycznym. Czy Magdalena Boczarska miała wypadek na planie nowego serialu TVN?

Multimedia

"Pod powierzchnią" to druga serialowa nowość stacji TVN na jesień 2018. Początkowo w rolach głównych mieliśmy oglądać Alicję Bachledę-Curuś, Bartłomieja Topę, Łukasza Simlata oraz debiutującą Marię Kowalską. Z gry w serialu z przyczyn osobistych musiała zrezygnować jednak Alicja Bachleda-Curuś, a jej miejsce zajęła Magdalena Boczarska. Prace na planie "Pod powierzchnią" już trwają. Boczarska, którą widzowie TVN mogą kojarzyć z roli Sary w "Drugiej szansie" dzieli się z fanami zdjęciami zza kulis nowej produkcji TVN. Ostatnio gwiazda opublikowała niepokojące zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym. Czy aktorka miała wypadek na planie nowego serialu TVN? Nic z tych rzeczy!

Nikt z produkcji nie obiecywał, że będzie lekko. Ps: Na szczęście to tylko kreacja aktorska - uspokoiła fanów aktorka

Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z serialu TVN! Wiemy, kto ją zastąpi!Zobacz więcej

Akcja serialu "Pod powierzchnią" będzie osadzona w Płocku. Historia dotyczy z pozoru kochającego się i bardzo szczęśliwego młodego małżeństwa. Według pierwszych zapowiedzi serial ma opowiadać mrocznych tajemnicach, jakie kryją się za zamkniętymi drzwiami naszych domów. O kłamstwach, za które trzeba zapłacić najwyższą cenę i o grzechach, które niszczą nas samych. To próba odpowiedzi na pytanie, jak dobrze znamy tych, których kochamy najbardziej?

Wygląda więc na to, że to bohaterkę, w którą wciela się Magdalena Boczarska spotka jakieś nieszczęście. O tym, co dokładnie wydarzy się w serialu będziemy informować na bieżąco.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

"Pod powierzchnią" jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lipcu i potrwają do października, a realizowane będą w Warszawie oraz w Płocku, w którym to osadzona została fabuła. Kierownikiem produkcji serialu "Pod powierzchnią" jest Krzysztof Łojan, a producentem - Karolina Izert. Autorem zdjęć do serialu jest uznany operator filmowy Bogumił Godfrejów, laureat wielu nagród w Polsce i za granicą. W 2002 roku za zdjęcia do filmu "Męska sprawa" był wraz z reżyserem Sławomirem Fabickim nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny. Premiera "Pod powierzchnią" zaplanowana jest na połowę października 2018 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×