"Pod powierzchnią". Maria Kowalska i Łukasz Simlat, czyli zbuntowana córka i jej ojciec. Czy w końcu się dogadają? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Maria Kowalska i Łukasz Simlat grają córkę i jej ojca w nowym serialu TVN "Pod powierzchnią". Relacje między Olą a Maćkiem są wyjątkowo trudne. Czy jest szansa na to, że się dogadają? Sprawdź, co powiedzieli nam aktorzy!

Multimedia

"Pod powierzchnią" w niedziele o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W serialu "Pod powierzchnią" Ola Kostrzewa (Maria Kowalska) wraca do Polski po latach pobytu z matką w Szwajcarii. Musi zamieszkać z ojcem (Łukasz Simlat), z którym nie czuje żadnej emocjonalnej więzi. Ich relacje są bardzo trudne i nic nie wskazuje na to, że szybko ulegną poprawie.

Kim jest Maria Kowalska, czyli serialowa Ola? Młoda aktorka namiesza nie tylko w serialu TVN! [GALERIA]Zobacz więcej

- Ola czuje się odrzucona. Decyzja o powrocie do Polski nie jest jej decyzją. (...) Demony przeszłości dobijają się do niej i ona musi z nimi walczyć - wskazuje Maria Kowalska, dla której rola w "Pod powierzchnią" to aktorski debiut. - Tutaj zaczyna pokutować trudny okres dorastania Oli. Jej drogi z Maćkiem się rozeszły i teraz próbują to o ludzku to lepić. Dotykają przy tym trudnych emocji i trudnych tematów - tłumaczy Łukasz Simlat.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Po tym, jak Ola wróciła, wdała się w romans z dyrektorem swojej szkoły, Bartkiem (Bartłomiej Topa). Między nią a Maćkiem dochodzi do licznych kłótni. Kiedy jednak Kostrzewa zostaje oskarżony o próbę gwałtu, Ola staje za nim murem. Jak rozwinie się ich relacja? Wkrótce Maciek zacznie podejrzewać, że córka coś ukrywa. Jak zareaguje, gdy odkryje jej romans z dużo starszym od niej mężczyzną?

Jak dobrze znasz tych, których kochasz? Aktorzy tłumczą hasło przewodnie serialu TVN! [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×