"Pod powierzchnią" odcinek 2. Wybuch namiętności między Olą i Bartkiem! Miłka będzie mścić się na Maćku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Poznaliśmy już bohaterów nowego serialu TVN "Pod powierzchnią". W 2. odcinku ich losy coraz mocniej będą się splatać. Czy między Olą a Bartkiem wybuchnie namiętność? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku "Pod powierzchnią"!

Multimedia

"Pod powierzchnią" odcinek 2. w niedzielę, 28.10.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Maciek (Łukasz Simlat) - charyzmatyczny nauczyciel języka polskiego, którego uczniowie traktują jak kolegę, został odsunięty od wychowawstwa swojej klasy. Wszystko przez niefortunny wybryk jego podopiecznych podczas wyjazdu nurkowego. Jego miejsce zajęła Marta (Magdalena Boczarska) - żona Bartka (Bartłomiej Topa) - dyrektora szkoły. Naukę w placówce rozpoczęła też Ola (Maria Kowalska) - córka Maćka.

Kim jest Maria Kowalska, czyli serialowa Ola? Młoda aktorka namiesza nie tylko w serialu TVN! [GALERIA]Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "Pod powierzchnią" Ola okazuje się bardzo uzdolniona matematycznie. Bartek, który jest nauczycielem tego przedmiotu, namawia ją na udział w olimpiadzie pod okiem innej nauczycielki. Dziewczyna zgadza się, mając nadzieję, że mimo wszystko zbliży ją to do Bartka. Maciek wypytuje znajomych nurków o okoliczności zatonięcia przed laty Maksa, syna Marty i Bartka. Jego ciała nigdy nie odnaleziono. Nurt rzeki w tym miejscu jest tak mocny, że graniczyłoby to z cudem.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Bartek w czasie joggingu odwiedza domek letniskowy, w którym ukrywa się Ola. Przekazuje dziewczynie informację, że zdecydował się sam przygotowywać ją do olimpiady. Między nim, a licealistką wybucha namiętność. Do czego doprowadzi zakazane uczucie? W tym czasie Marta spotyka przez przypadek Maćka Kostrzewę. Zbliża ich do siebie to, że są rozbitkami życiowymi. Kobieta wychodzi z traumy po starcie dziecka, a mężczyzna nie może dogadać się ze swoją córką. Równocześnie Miłka, uczennica, która jest zakochana w Kostrzewie, odkrywa, że jej były wychowawca ma romans z jej matką. Zbuntowana nastolatka zrobi wszystko żeby zemścić się na nauczycielu.

8 powodów, by obejrzeć nowy serial TVN. Lepszy od “Pułapki” i “Diagnozy”? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×