"Pod powierzchnią" odcinek 3. Maciek podejrzany o molestowanie! Kto podpalił jego samochód? Bartek szantażowany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 3. odcinek nowego serialu TVN pt. "Pod powierzchnią". Tym razem na Maćka zostanie rzucone podejrzenie o molestowanie. Jak sobie z tym poradzi? Sprawdźcie, co wydarzy się w 3. odcinku "Pod powierzchnią".

Multimedia

"Pod powierzchnią" odcinek 3. w niedzielę, 4.11.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 3. odcinku "Pod powierzchnią" Bartek (Bartłomiej Topa) i Ola (Maria Kowalska) spotykają się wieczorem w gabinecie dyrektora. W tym samym czasie, ktoś podpala samochód Maćka (Łukasz Simlat) zaparkowany przed szkołą. Kto jest sprawcą i dlaczego to zrobił?

Wybuch namiętności między Olą i Bartkiem! Miłka będzie mścić się na Maćku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Cała sprawa odbija się dużym echem w Płocku. Dyrektor jest zmuszony zawiesić Maćka do czasu wyjaśnienia sprawy podejrzenia o molestowanie. Trudna sytuacja zbliża go do córki. Ola zaś ma za złe Bartkowi, że ten odsunął jego ojca od pracy w szkole. Między kochankami rodzi się konflikt.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Bartek dostaje anonimowy list. Ktoś żąda powrotu Maćka do pracy. Grozi, że w przeciwnym razie wyjawi jego tajemnicę sprzed lat … Bartek jest przerażony. Marta (Magdalena Boczarska) dowiaduje się, że w czasie pożaru samochodu, Bartek był w szkole, choć twierdził, że pokazywał domek nad Wisłą klientom chętnym do kupna nieruchomości. Czy złapany na kłamstwie mężczyzna wyjawi żonie prawdę?

Co stało się z synkiem Marty i Bartka? Chłopiec żyje? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Arek (gość)

  Ja uważam, że serial jest ciekawy i powoli się rozkręca. Tak po prostu z życia wzięte.

  30.10.2018 18:00
 • Ewa (gość)

  Zgadzam się z Pawłem ten serial wogóle nudny ,chaotyczny a już napewno relacja nauczyciel uczeń . Uważam że przesadzono z reklamą tego serialu.

  29.10.2018 16:11
 • Pawel (gość)

  Witajcie sory za szczerość ale niezbyt ciekawy jest ten serial poniewasz pokozuję hipotetycznie co dzisiejsza młodziesz może a hipotetycznie nauczyciel NIE ale co tam powodzenia życzę tvn -owi każdego można złamać a i rodzinie która coś straciła ps skandynawskie filmy lub seriale są fajne i pokazują wszystko bez tabu warte do przemyślenia i rozmowy z widzami a nie z celebrytami

  29.10.2018 11:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×