"Pod powierzchnią" odcinek 5. Ola i Bartek wyjeżdżają z Płocka. Ich romans wyjdzie na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Trwa romans Oli i Bartka. Maciek zaczyna podejrzewać, że coś jest nie tak. Czy Marta doprowadzi do wznowienia śledztwa w sprawie jej synka, Maksa? Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku serialu "Pod powierzchnią"!

Multimedia

"Pod powierzchnią" odcinek 5. w niedzielę, 18.11.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Maciek (Łukasz Simlat) odkrył, że Ola (Maria Kowalska) zażywa środki antykoncepcyjne. Wie, że jego córka jest dorosła, ale i tak jest zaniepokojony. Tymczasem ona wciąż potyka się z Bartkiem (Bartłomiej Topa). Marta (Magdalena Boczarska) nie potrafi zapomnieć o tym, co wydarzyło się dwa lata temu. Nie traci nadziei, że jej synek jeszcze się odnajdzie.

Mateusz Banasiuk w serialu! Jego bohater wie, co stało się z synem Marty i Bartka? [WIDEO]Zobacz więcej

W 5. odcinku serialu "Pod powierzchnią" Marta przez przypadek odkrywa, kto jest autorem anonimu. Nauczycielka polskiego dowiaduje się szokujących informacji. Postanawia pójść z nowym dowodem na policję. Liczy na to, że uda się wznowić śledztwo w sprawie zaginięcia jej synka Maksa.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Ola wyjeżdża z Płocka na konkurs matematyczny dla szczególnie uzdolnionych uczniów. Bartek jest opiekunem grupy. To doskonała okazja, żeby kochankowie mogli się spotkać. Niestety, na miejscu pojawi się ktoś, kto będzie chciał pokrzyżować im plany. Czy ich romans wyjdzie na jaw?

Maciek bardzo martwi się o swoją córkę. Przeczuwa, że Ola coś przed nim ukrywa. Opieka nad zbuntowaną nastolatką przerasta mężczyznę. Zaniepokojony jej zachowaniem zaczyna ją kontrolować. Cała sytuacja nie podoba się licealistce.

Kim jest Maria Kowalska, czyli serialowa Ola? Młoda aktorka namiesza nie tylko w serialu TVN! [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • widz serialu (gość)

    Niech w końcu w życiu Oli pojawi się jej mama.

    12.11.2018 15:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×