"Pod powierzchnią" odcinek 6. Marta wyprowadza się od męża! Zbliży się do Maćka? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]

Przed nami 6. odcinek serialu "Pod powierzchnią". Akcja coraz bardziej się komplikuje. Marta nie jest w stanie wybaczyć mężowi zdrady i kłamstw, więc wyprowadza się z domu. Czy jeszcze do siebie wrócą? Może to być trudne, gdy zacznie pocieszać ją Maciek... Sprawdźcie, co wydarzy się w 6. odcinku serialu "Pod powierzchnią"! Finał serialu coraz bliżej!

Multimedia

"Pod powierzchnią" odcinek 6. w niedzielę, 25.11.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 6. odcinku "Pod powierzchnią" Marta (Magdalena Boczarska) postanawia wyprowadzić się z domu. Nie może uwierzyć w to, że Bartek (Bartłomiej Topa) tak długo ją okłamywał i zdradzał.

Maciek odkryje, że Ola jest w ciąży?! Co zrobi Bartek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kobieta jest rozdarta, nie wie jak poradzić sobie z problemami. Próbuje utopić smutki w alkoholu. Z pomocą przychodzi jej Maciek (Łukasz Simlat). Jest zaniepokojony stanem nauczycielki polskiego i pragnie ją wesprzeć.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Między Maćkiem i Olą (Maria Kowalska) dochodzi do kolejnego konfliktu. Nastolatka przyłapuje ojca w swoim pokoju, gdy przeszukuje jej rzeczy… Oli bardzo się to nie podoba, czuje, że ojciec ciągle ją sprawdza. Czy Maćkowi w końcu uda się odkryć, jaki sekret skrywa jego córka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×