"Pod powierzchnią" sezon 2. Gwiazdy na premierze serialu TVN. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

30 kwietnia w Krakowie, podczas SerialCon na 12. Mastercard OFF CAMERA, odbyła się premiera 2. sezonu serialu "Pod powierzchnią". Zobaczcie, kto pojawił się na czerwonym dywanie! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Multimedia

"POD POWIERZCHNIĄ 2" - PREMIERA

W Krakowie pojawili się odtwórcy głównych ról w serialu "Pod powierzchnią", czyli Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Michalina Łabacz oraz Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. Do tego pojawili się również reżyserzy: Borys Lankosz i Bartosz Konopka.

Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa na planie nowych odcinków! Gajewscy rozwiodą się?Zobacz więcej

Pierwszy sezon "Pod powierzchnią" dostarczył widzom sporej dawki emocji. Skomplikowane relacje głównych bohaterów, ich sekrety i namiętności doprowadziły do tragedii. Marta Gajewska w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Finałowy odcinek przyniósł również szokujące rozwiązanie – okazało się, że syn Gajewskich żyje.

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

Rozwikłanie tajemnicy zaginięcia chłopca okaże się bardzo skomplikowane i na zawsze zmieni życie Marty i Bartka. W kolejnym sezonie widzowie będą mogli wejść jeszcze głębiej pod powierzchnię kłamstw i tajemnic głównych bohaterów. Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Dlaczego była opiekunka dziecka – Iga uprowadziła Maksa? I wreszcie jak potoczą się losy poszukiwanych przez policję nastolatków Oli i Janka? Odpowiedź przyniosą jesienne odcinki popularnego serialu.

"POD POWIERZCHNIĄ 2" NA ANTENIE TVN JESIENIĄ 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×