"Pod powierzchnią" sezon 2. Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa na planie nowych odcinków! Gajewscy rozwiodą się?

Tuż przed zakończeniem zdjęć do 2. sezonu serialu "Pod powierzchnią" odwiedziliśmy na planie Magdalenę Boczarską i Bartłomieja Topę, czyli Martę i Bartka Gajewskich. Co czeka ich w nowych odcinkach?

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. jesienią 2019 w TVN! - sprawdź program tv

Marta (Magdalena Boczarska) i Bartek (Bartłomiej Topa) Gajewscy to jedna z dwóch par głównych bohaterów "Pod powierzchnią". Serial zadebiutował na antenie TVN jesienią 2018 r. i właśnie kończą się zdjęcia do 2. sezonu!

Nowi bohaterowie w 2. sezonie! Dlaczego Iga porwała Maksa? Zobacz więcej

Pierwszy sezon skupiał się na skomplikowanych relacjach głównych bohaterów, ich sekretach i namiętnościach, które w ostateczności doprowadziły do tragedii. Marta Gajewska została ugodzona nożem, a Ola (Maria Kowalska), która jest w ciąży w Bartkiem, uciekła z Jankiem. Okazało się też, że syn Gajewskich żyje, a opiekę nad nim sprawuje Iga (Michalina Łabacz). Rozwikłanie tajemnicy zaginięcia chłopca okaże się bardzo skomplikowane i na zawsze zmieni życie Marty i Bartka.

SPRAWDŹ! Serial "Pod powierzchnią" w ofercie player+

Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa zdradzili nam, że Gajewscy nie będą już razem mieszkać. - Bartek tu teraz tylko pomieszkuje - wskazuje Topa. - Dalej jest bardzo gęsto od emocji i różnych zależności. Poprzedni sezon skończył się tak emocjonalnie, że wydawało nam się, że to już jest maksimum, ale scenarzyści zafundowali nam niespodziankę i w nowym sezonie mamy dużo większy rollercoaster bez trzymanki, jeśli chodzi o emocje - zdradza natomiast Boczarska. Zobaczcie, co dzieje się na planie 2. sezonu "Pod powierzchnią"!

To Ola ugodziła Martę nożem?! Gajewska umrze w finale serialu?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×