"Pod powierzchnią" sezon 2. Maks odnaleziony! Iga porwała syna Marty i Bartka, bo jest szalona? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2. sezonie "Pod powierzchnią" dowiemy się, co działo się z małym Maksem, gdy jego rodzice - Marta i Bartek - odchodzili od zmysłów zamartwiając się o niego. Zobacz, co o nowych odcinkach powiedzieli nam aktorzy serialu TVN!

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. od 17 czerwca w player.pl!

Drugi sezon "Pod powierzchnią" to emocjonująca, siedmioodcinkowa produkcja w reżyserii Borysa Lankosza oraz Bartka Konopki. Finałowy odcinek pierwszej serii odkrył przed widzami zaskakującą prawdę o zniknięciu Maksa – synka Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa). Chłopiec żyje i znajduje się pod opieką swojej dawnej niani – Igi (Michalina Łabacz). Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Dlaczego dziewczyna uprowadziła dziecko? Czy Marta zdoła odzyskać syna?

Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa na planie nowych odcinków! Gajewscy rozwiodą się?Zobacz więcej

- Kilka wątków rozwijanych jest tak, żebyśmy dowiedzieli się, co wydarzyło się wcześniej. Bo to jest głównym motywem 2. sezonu - odkrycie tajemnicy, która ma uczynić bohaterów jeszcze bardziej zagmatwanymi i niejednoznacznymi - wskazuje Bartłomiej Topa. Magdalena Boczarska zdradza z kolei, że w nowych odcinkach ważne role odegra trójka bohaterów - Iga, Byszewska (Małgorzata Hajewska – Krzysztofik) i jej syn, Radek (Mateusz Banasiuk).

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

"Pod powierzchnią" jest autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Główną scenarzystką serialu jest Kaśka Śliwińska-Kłosowicz, kierownikiem produkcji Tomasz Parnowski, autorem zdjęć Bogumił Godfrejów, producentką Karolina Izert. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska, Michalina Łabacz, Mateusz Banasiuk, Ilona Ostrowska, Małgorzata Hajewska – Krzysztofik. W drugim sezonie dołączą do nich Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak oraz Jacek Poniedziałek.

Premiera 2. sezonu w czerwcu w player.pl! Kiedy nowe odcinki w TV?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×