"Pod powierzchnią" sezon 2. Obsada promuje nowy sezon! Jak aktorzy oceniają kryminalne wątki w nowych odcinkach?

Obsada "Pod powierzchnią" pojawiła się spotkaniu z mediami, aby promować 2. sezon serialu. Wszyscy zgodnie przyznają, że w nowych odcinkach nie zabraknie kryminalnych wątków. Jak je oceniają?

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. jesienią 2019 w TVN! - sprawdź program tv

W 2. sezonie "Pod powierzchnią" Marta (Magdalena Boczarska) z Bartkiem (Bartłomiej Topa) dowiadują się, że ich synek, Maks, żyje. Chłopiec znajdował się pod opieką swojej dawnej niani - Igi (Michalina Łabacz). Jakie wydarzenia z przeszłości sprawiły, że dziewczyna zdecydowała się porwać dziecko? Czy Marta zdoła odzyskać syna?

Maks odnaleziony! Iga porwała syna Marty i Bartka, bo jest szalona?Zobacz więcej

Relacja między Maćkiem (Łukasz Simlat) a jego córką nigdy nie była dobra. Po dramatycznych wydarzeniach na szkolnym balu, niespodziewanie Ola (Maria Kowalska) wraz z Jankiem (Stanisław Linowski) znikają. Jak potoczą się ich losy? Wcielający się w Olę i Janka młodzi aktorzy przyznali, że pracując na planie 2. sezonu czuli się jak w centrum wydarzeń dobrego kryminału.

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

W drugim sezonie serialu bohaterowie będą musieli rozliczyć się z przeszłością. Czy uda im się pod powierzchnią kolejnych kłamstw odkryć prawdę o wydarzeniach sprzed lat, które nieodwracalnie wpłynęły na ich życie? - Ten sezon skręca w kryminalno-sensacyjną stroną. Myślę, że to dobrze, bo widzowie oczekują tego, że ten serial będzie się zmieniał i czekają na ciągłe zaskoczenia - podkreśla Magdalena Boczarska.

Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa na planie nowych odcinków! Gajewscy rozwiodą się?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×