"Pod powierzchnią" sezon 2. odcinek 1. Marta wychodzi ze szpitala i idzie na grób Maksa. Matka Oli wraca do Polski! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Premiera nowego sezonu "Pod powierzchnią" w TVN! W pierwszym odcinku nowego sezonu widzowie będą mogli wejść jeszcze głębiej pod powierzchnię kłamstw i tajemnic głównych bohaterów. Jak po tragicznych wydarzeniach na szkolnym balu potoczyły się losy Gajewskich, Oli i Maćka?

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. odcinek 1. we wtorek, 22.10.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 1. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią" Marta (Magdalena Boczarska) dwa tygodnie po ciężkiej operacji wychodzi ze szpitala i występuje o rozwód z Bartkiem (Bartłomiej Topa). Godzi się ze śmiercią synka - Maksa i pierwszy raz odwiedza jego grób. Postanawia uwolnić się od przeszłości i zacząć od nowa. Nie chce oskarżać Oli (Maria Kowalska), która ze względu na śledztwo, wciąż jest zmuszona się ukrywać.

Gwiazdy na premierze serialu TVN. Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Ola, w towarzystwie Janka (Staszek Linowski), ucieka przed prywatnym detektywem. Justyna (Ilona Ostrowska), mama dziewczyny, wraca do Polski, by pomóc Maćkowi (Łukasz Simlat) ją odnaleźć. Między byłymi małżonkami dochodzi do kłótni. Czy będą potrafili znaleźć wspólny język, by ratować córkę? Dla nastolatki życie w ukryciu, z dala od domu okazuje się wyzwaniem – wkrótce, spodziewająca się dziecka Ola, trafia do szpitala. W gorączce dziewczyna woła… Bartka. Czy to znak, że wciąż go kocha?

Tymczasem komisarz Byszewska (Małgorzata Hajewska – Krzysztofik) odkrywa, że jej syn, Radek Szot (Mateusz Banasiuk), ma powiązania z Igą (Michalina Łabacz), byłą opiekunką zaginionego syna Marty i Bartka. Co łączy tych dwoje? Czy to oni są odpowiedzialni za zniknięcie Maksa?

Maks odnaleziony! Iga porwała syna Marty i Bartka, bo jest szalona?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×