"Pod powierzchnią" sezon 2. odcinek 2. Marta konfrontuje się z Olą! Policja w końcu namierzy Igę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 2. odcinek 2. sezonu serialu "Pod powierzchnią". Będzie się działo i emocji nie zabraknie! Tym razem Marta ostrzeże Olę przed Bartkiem! Co się stanie? Sprawdźcie! Zobaczcie, co wydarzy się w 2. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią", który w serwisie player.pl zadebiutuje już 24 czerwca!

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. od 17 czerwca w player.pl!

W 2. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią" Marta (Magdalena Boczarska) wraca do szkoły po dłuższej nieobecności i postanawia spotkać się z Olą (Maria Kowalska). W tym samym czasie Bartek (Bartłomiej Topa) ponownie obejmuje stanowisko dyrektora. Czy małżonkowie jednak dojdą do porozumienia?

Marta wychodzi ze szpitala i idzie na grób Maksa. Matka Oli wraca do Polski! Zobacz więcej

Ola zostaje przesłuchana przez Byszewską (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik). Grozi jej więzienie. Niespodziewanie nastolatkę odwiedza w domu Marta. Czy Gajewska wniesie o areszt dla dziewczyny?

Podczas gdy Marta ponownie zbliża się do Maćka (Łukasz Simlat), Bartek stara się odzyskać zaufanie Oli. Równocześnie Byszewska na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie Maksa. Przeszukuje mieszkanie swojego syna – Radka i odkrywa kolejne szczegóły dotyczące wydarzeń sprzed lat. Czy zdąży odnaleźć Igę (Michalina Łabacz), zanim ta zniknie razem z porwanym chłopcem?

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×