"Pod powierzchnią" sezon 2. odcinek 3. Iga trafia do szpitala psychiatrycznego! Marta spotyka się z Maksem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Byszewska przy udziale policji odbiera dziecko zdesperowanej Idze, która była gotowa skoczyć z chłopcem z mostu. Okazuje się, że to zaginiony syn Marty i Bartka – Maks. Trzeci odcinek nowego sezonu "Pod powierzchnią" od 1 lipca w player!

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. w player.pl!

Ola (Maria Kowalska) została przesłuchana przez Byszewską (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik). Niespodziewanie nastolatkę odwiedziła w domu Marta (Magdalena Boczarska). Byszewska na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie Maksa. Przeszukała mieszkanie swojego syna – Radka (Mateusz Banasiuk) i odkryła kolejne szczegóły dotyczące wydarzeń sprzed lat.

Marta konfrontuje się z Olą! Policja w końcu namierzy Igę?Zobacz więcej

W 3. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią" Justyna (Ilona Ostrowska) proponuje Oli wyjazd do Szwajcarii, ale ta stanowczo odmawia. Justyna wyjeżdża sama. Mimo sprzeciwu Maćka (Łukasz Simlat), Ola ponownie nawiązuje kontakt z Bartkiem (Bartłomiej Topa). Czy raz jeszcze ulegnie urokowi Gajewskiego, który obiecuje jej wspólną przyszłość?

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

Iga (Michalina Łabacz) tymczasem zostaje zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, w którym pracuje Ewa (Magdalena Smalara). Nie może pogodzić się ze stratą syna. Nikt nie słucha jej próśb o sprawdzenie DNA chłopca. Ewa jest przerażona zaistniałą sytuacją. Z kolei Marta spotyka się wreszcie z odnalezionym przez Byszewską chłopcem. Nie ma wątpliwości, że to jej syn, nie potrafi jednak nawiązać z nim dobrego kontaktu. Niespodziewanie wspiera ją Bartek. Czy odzyskanie Maksa naprawi relację między skłóconymi małżonkami?

Maks odnaleziony! Iga porwała syna Marty i Bartka, bo jest szalona?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sylwia (gość)

  Ja wam powiem, że to prawdziwy syn Igi. Marty umarł przy porodzie, i ta jej przyjaciółka zamieniła dzieci a,, narkomance,, powiedzieli że dziecko zmarło. Nie pytajcie skąd wiem mamy taki dar do tego co będzie w filmach później 😊

  02.07.2019 02:50
 • Ania (gość)

  Zostawienie córki w takim momencie? W ciąży, tuż przed maturą, z problemami emocjonalnymi i prawnymi? No chyba, że na krótko. Wyjeżdża i zaraz wraca.

  27.06.2019 18:45
 • fanka (gość)

  dziś Ilona miała sesję promocyjną do serialu, więc pewnie wróci, bo raczej dla tak śladowej ilości by jej nie ciągali na zdjęcia ;-)

  26.06.2019 23:15
 • telemanka (gość)

  Byłoby bardzo szkoda, gdyby matka Oli tak po prostu wyjechała. Już w 2-gim odcinku odsunęli ją w cień. Nawet w prokuraturze jej nie pokazali, chociaż była tam razem z córką i ex-mężem.

  26.06.2019 20:20
 • bo (gość)

  Mam nadzieje ze to nie jest koniec roli Ostrowskiej w tym serialu...?

  26.06.2019 18:34
 • Ja (gość)

  I po co zdradzacie tyle szczegółów? Chyba zeby nie oglądać tego serialu!!!

  26.06.2019 15:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×