"Pod powierzchnią" sezon 2. odcinek 4. Marta i Bartek zaczynają wojne o dziecko! Ewa chce wyznać Marcie prawdę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mały Maks przeżywa kryzys w nowym domu. Marta decyduje się zwrócić po radę do Igi, która zna go najlepiej. Czy postawiona w trudnej sytuacji Ewa umożliwi rozmowę dwóch matek? Czy prawda wyjdzie na jaw? Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią"!

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. jesienią 2019 w TVN! - sprawdź program tv

Iga (Michalina Łabacz) została zamknięta w szpitalu psychiatrycznym, w którym pracuje Ewa (Magdalena Smalara). Chce, aby sprawdzono DNA Maksa. Ewa jest przerażona zaistniałą sytuacją. Z kolei Marta (Magdalena Boczarska) spotkała się wreszcie z odnalezionym przez Byszewską (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik) chłopcem.

Iga trafia do szpitala psychiatrycznego! Marta spotyka się z MaksemZobacz więcej

W 4. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią" na pierwszej sprawie rozwodowej Gajewskich zaczyna się wojna o dziecko. To z Bartkiem (Bartłomiej Topa) odnaleziony chłopiec nawiązuje bliższy kontakt. Dla Gajewskiego to jednak trudna sytuacja, ponieważ wciąż ma zobowiązania wobec Oli (Maria Kowalska).

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

Z nieoczekiwanych powodów do Płocka wraca Janek (Stanisław Linowski). Natychmiast trafia do aresztu. Tymczasem Ewa jest coraz bardziej przekonana, że powinna wyznać Marcie tajemnicę sprzed lat. Bartek stanowczo się temu sprzeciwia.

Obsada promuje nowy sezon! Jak aktorzy oceniają kryminalne wątki w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×