"Pod powierzchnią" sezon 2. odcinek 5. Marta dostaje wyniki badań DNA! Nie jest matką Maksa?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Marta spotkała się z Igą, która twierdzi, że to ona jest matką Maksa. Gajewska zaczyna zastanawiać się nad tym, co mówi była opiekunka jej synka. Ewa obiecuje jej pomoc. Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią"!

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. jesienią 2019 w TVN! - sprawdź program tv

W szpitalu psychiatrycznym przebywa Iga (Michalina Łabacz). Dziewczyna domaga się tego, aby przeprowadzono badania DNA Maksa. Ewa (Magdalena Smalara) czuje, że powinna wyznać Marcie (Magdalena Boczarska) tajemnicę sprzed lat. Bartek (Bartłomiej Topa) stanowczo się temu sprzeciwił.

Marta i Bartek zaczynają wojne o dziecko! Ewa chce wyznać Marcie prawdę!Zobacz więcej

W 5. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią" Marta, po spotkaniu z Igą, chce zrobić badanie DNA. Ewa obiecuje jej pomoc. Tymczasem Maks niepostrzeżenie ucieka Marcie. Gdy Gajewska go odnajduje, decyduje się zabrać chłopca w odwiedziny do Igi. Gdy wizyta dochodzi do skutku, Iga z trudem panuje nad emocjami. Jeszcze raz próbuje przekonać Martę, że to ona jest prawdziwą matką chłopca. Marta i Maciek (Łukasz Simlat) postanawiają odwiedzić jej przyjaciółkę, by poznać prawdę.

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

Janek (Stanisław Linowski) dzięki pomocy prawnej wychodzi z aresztu. Maciek obiecuje mu opiekę. Byszewska (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik) otrzymuje w tym czasie szokującą wiadomość z aresztu dotyczącą swojego syna. Ewa przychodzi do Marty z wynikami testu. Marta jednak pokazuje jej drugi test, który otrzymała od przyjaciółki Igi...

Obsada promuje nowy sezon! Jak aktorzy oceniają kryminalne wątki w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • widz (gość)

    No i już wszystko jasne. Można było skończyć drugą serię po 5 odcinku, a nawet po 3-cim.

    11.07.2019 12:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×