"Pod powierzchnią" sezon 2. odcinek 6. Marta poznaje prawdę o Maksie! Ola przeprowadza się do Bartka! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 6. odcinek 2. sezonu serialu "Pod powierzchnią". Nie zabraknie emocji! Marta poznaje prawdę o Maksie! Ola przeprowadza się do Bartka! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku 2. sezonu "Pod powierzchnią".

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. jesienią 2019 w TVN! - sprawdź program tv

W 6. odcinku 2. sezonu serialu "Pod powierzchnią" Gajewska (Magdalena Boczarska), podczas spotkania z Ewą (Magdalena Smalara), pozna prawdę o Maksie. Kobieta nie może uwierzyć, że była okłamywana zarówno przez przyjaciółkę jak i męża.

Marta dostaje wyniki badań DNA! Nie jest matką Maksa?! Zobacz więcej

Tymczasem Ola (Maria Kowalska) przeprowadza się do Bartka (Bartłomiej Topa). Maciek (Łukasz Simlat) i Janek (Stanisław Linowski) nie są w stanie jej zatrzymać. Jednak czy Ola będzie potrafiła stworzyć z Bartkiem szczęśliwy dom?

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

Byszewska (Małgorzata Hajewska-Krzysztofik) po stracie syna postanawia odzyskać wnuka – Maksa. Obiecuje Idze pomoc w wyjściu ze szpitala. Sekret Marty odkrywa także Maciek. Namawia ją do ujawnienia prawdy. Jaką decyzję podejmie Gajewska?

Na wspólnej imprezie spotykają się Janek, Ola i Bartek. Między mężczyznami dochodzi do bójki...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×