"Pod powierzchnią" sezon 2. Premiera w czerwcu w player.pl! Kiedy nowe odcinki w TV?

"Pod powierzchnią" powróci już w czerwcu! Nowe odcinki najpierw będą pokazywane w player.pl, a jesienią trafią do telewizji. Kiedy dokładnie będzie można oglądać 2. sezon "Pod powierzchnią"?

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 2. od 17 czerwca w player.pl!

Już 17 czerwca będzie można obejrzeć pierwszy odcinek 2. sezonu "Pod powierzchnią"! Serial zostanie przedpremierowo pokazany w player.pl. Kolejne odcinki będą udostępniane co tydzień, a w telewizji premiera serialu odbędzie się jesienią 2019.

Gwiazdy na premierze serialu TVN. Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W 2. sezonie "Pod powierzchnią" dowiemy się, dlaczego synek Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa) został porwany. Rozwiązanie zagadki i konfrontacja z Igą (Michalina Łabacz) zmieni ich życie na zawsze. Czy Marta zdoła odzyskać syna? Ola (Maria Kowalska), po dramatycznych wydarzeniach na szkolnym balu, znika wraz z Jankiem. Jak potoczą się ich losy? Czy Maciek (Łukasz Simlat) zdoła odnaleźć ciężarną córkę? - Widzowie będą mogli wejść jeszcze głębiej pod powierzchnię kłamstw i tajemnic głównych bohaterów. Dowiedzą się, co tak naprawdę wydarzyło się przed laty - podkreśla biuro prasowe TVN i Discovery Polska. Z kolei producentka serialu, Karolina Izert, tak mówi o nowych odcinkach:

Drugi sezon "Pod powierzchnią" będzie jeszcze bardziej wciągającą i intrygującą historią ludzkich relacji a bohaterowie zmuszeni będą rozliczyć się ze swoją przeszłością. Do czego zdolna jest zdesperowana matka, która walczy o odzyskanie syna? Czy pod powierzchnią kolejnych kłamstw bohaterowie odkryją prawdę o wydarzeniach sprzed lat, które w nieodwracalny sposób wpłynęły na ich życie? Jeśli widzowie myślą, że finał pierwszego sezonu przyniósł jednoznaczne rozwiązanie zagadki zaginięcia dziecka Marty to ...czeka ich niespodzianka. Prawda jest bowiem inna niż może się wydawać.

SPRAWDŹ! 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" w ofercie player+

W sumie zobaczymy 7 odcinków 2. sezonu. Część z nich wyreżyserował Bartosz Konopka, a za kamerą ponownie stanął Borys Lankosz. Do obsady dołączyli: Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak oraz Jacek Poniedziałek.

Nowi bohaterowie w 2. sezonie! Dlaczego Iga porwała Maksa? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×