"Pod powierzchnią" sezon 2. Znamy datę i godzinę emisji serialu! Kiedy nowe odcinki pojawią się w TVN?

Po znakomitym przyjęciu, zarówno przez krytyków jak i widzów, serial „Pod powierzchnią” powraca z drugim sezonem. Jak po tragicznych wydarzeniach na szkolnym balu potoczyły się losy Marty i Bartka? Co stało się z Olą, która uciekła z Płocka razem z Jankiem? Do odkrycia pozostało jeszcze wiele tajemnic. Czy, gdy prawda wyjdzie na jaw, bohaterowie będą w stanie się z nią pogodzić?

Multimedia

"Pod powierzchnią" sezon 22 - od 22 października, w każdy wtorek, o godzinie 21:30 na TVN

Wierna widownia „Pod powierzchnią” z niecierpliwością czeka na nowe odcinki serialu. Emocjonujący finał pierwszej serii pozostawił widzów z wieloma pytaniami. Czy Marta odzyska synka? Dlaczego Iga uprowadziła Maksa? Dokąd uciekła Ola? Prawda może okazać się zupełnie inna, niż się wydaje.

Marta, po dramatycznym incydencie podczas szkolnego balu, trafia do szpitala. Wyznanie Oli zmusza ją do podjęcia decyzji o rozstaniu z Bartkiem. Ich małżeństwo od dawna przeżywało kryzys, jednak wiadomość o romansie męża z uczennicą nie pozostawiła żadnych złudzeń co do rozpadu ich związku. Równocześnie Gajewska postanawia rozprawić się z przeszłością i pogodzić z utratą synka. Pierwszy raz odwiedza jego grób. Jak zareaguje, gdy dowie się, że Maks jednak żyje? Do czego będzie zdolna, by go odzyskać?

Marta wychodzi ze szpitala i idzie na grób Maksa. Matka Oli wraca do Polski! Zobacz więcej

Bartek w jednej chwili traci wszystko – Marta składa pozew o rozwód, uczniowie i nauczyciele liceum dowiadują się o jego romansie z Olą. Kłamstwo, w którym żył, zaczyna zbierać żniwo. Czy Gajewski poniesie konsekwencje swojego postępowania? Jaką tajemnicę ukrywa wspólnie z Ewą – przyjaciółką Marty?

Ku rozpaczy Maćka jego córka nie daje znaku życia. Gdy trafia do szpitala, w gorączce woła Bartka. Najważniejszym zadaniem dla Kostrzewy zawsze była ochrona Oli. Teraz, gdy dziewczyna spodziewa się dziecka i ukrywa przed policją, Maciek czuje się bezradny. Obwinia siebie o wszystko, co dotknęło jego córkę. Czy mimo nienawiści do Gajewskiego pozwoli mu zbliżyć się do Oli, która najwyraźniej nadal coś do niego czuje?

Obsada promuje nowy sezon! Jak aktorzy oceniają kryminalne wątki w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Pierwszy sezon serialu odkrył przed widzami zaskakującą prawdę o zaginięciu syna Marty i Bartka. W nowych odcinkach okaże się, że to jedna z wielu tajemnic kryjąca się pod powierzchnią dramatycznych wydarzeń z przeszłości. Bohaterowie, uwikłani w skomplikowane relacje, pogubieni we własnych kłamstwach, spróbują dotrzeć do prawdy lub wręcz przeciwnie – zrobić wszystko, by nigdy nie ujrzała światła dziennego. Między Martą i Bartkiem pozostało jeszcze wiele do wyjaśnienia. Ola, spodziewająca się dziecka, będzie musiała wziąć odpowiedzialność już nie tylko za siebie. Między Maćkiem a Gajewską pojawi się jeszcze silniejsza więź i wzajemna sympatia. Iga odegra kluczową rolę w odkryciu prawdy o zaginięciu Maksa. Okaże się również, że swój udział w porwaniu dziecka miał syn komisarz Byszewskiej – Radek Szot.

Drugi sezon serialu będzie obfitował nie tylko w zaskakujące zwroty akcji, ale przede wszystkim wciągnie widzów w intrygującą zagadkę i mroczną historię. Każdy odcinek odkryje kolejną część prawdy o tym, co wydarzyło się przed laty. Nic nie będzie jednak takie, jakim się wcześniej wydawało.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×