"Pod powierzchnią". Synek Marty i Bartka żyje? Magdalena Boczarka i Bartłomiej Topa o swoich bohaterach [WIDEO]

Marta i Bartek Gajewscy to bohaterowie nowego serialu TVN, "Pod powierzchnią". Małżeństwo przeżywa traumę po zaginięciu synka. Co się stało z Maksem? Sprawdź, co o swoich bohaterach mówią Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa!

Multimedia

"Pod powierzchnią" w niedziele o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Serial "Pod powierzchnią" wciąga pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów. Dwójka z nich - Marta (Magdalena Boczarska) i Bartek (Bartłomiej Topa) Gajewscy, zmagają się z traumą przed lat. Ich dwuletni syn Maks zaginął nad rzeką, ciała nigdy nie odnaleziono.

8 powodów, by obejrzeć nowy serial TVN. Lepszy od “Pułapki” i “Diagnozy”? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bartek, dyrektor płockiego liceum, lepiej poradził sobie z traumą. Marta przeciwnie, cierpi na bezsenność, od długiego czasu bierze leki. Pragnie wrócić do normalnego życia, i kiedy pojawia się szansa powrotu do zawodu, przyjmuje propozycje prowadzenia klasy maturalnej. Nie jest jednak łatwo. O trudnej przeszłości pary dowiaduje się Maciek (Łukasz Simlat), nauczyciel polskiego.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu "Pod powierzchnią" wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Kostrzewa jest doświadczonym nurkiem i ma znajomości w tym środowisku. Zaczyna interesować się sprawą Gajewskich, o której swego czasu było głośno w mediach. Maksa porwał bardzo silny nurt rzeki. Czy to możliwe, że chłopiec przeżył? Czy Maciej przyczyni się do rozwikłania tej tajemnicy?

Jak dobrze znasz tych, których kochasz? Aktorzy tłumczą hasło przewodnie serialu TVN! [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×