"Pod powierzchnią" zamiast "Pułapki" w TVN. Co wydarzy się w 1. odcinku? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Na jesień stacja TVN przygotowała dwie serialowe nowości. Po sześciu odcinkach "Pułapki", czas na "Pod powierzchnią". Co wydarzy się w 1. odcinku? Kim są bohaterowie? Sprawdź szczegóły dotyczące nowego serialu TVN!

Multimedia

"Pod powierzchnią" odcinek 1. w niedzielę, 21.10.2018 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Serial "Pułapka" z Agatą Kuleszą w roli głównej, powstał jako 6-odcinkowa zamknięta całość. Okazuje się jednak, że powstaną kolejne odcinki. Zanim jednak je zobaczymy, na antenie TVN pojawi się kolejny nowy serial. "Pod powierzchnią" ma wciągnąć widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów.

Będzie 2. sezon? Kiedy nowe odcinki historii Olgi Sawickiej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1. odcinku serialu "Pod powierzchnią" poznamy Martę (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa) Gajewskich - małżeństwo, które przeżywa kryzys. Kilka lat temu stracili dziecko. Ich dwuletni syn Maks zaginął nad rzeką, ciała nigdy nie odnaleziono. Bartek, dyrektor płockiego liceum, lepiej poradził sobie z traumą. Marta przeciwnie, cierpi na bezsenność, od długiego czasu bierze leki. Pragnie wrócić do normalnego życia, i kiedy pojawia się szansa powrotu do zawodu, przyjmuje propozycje prowadzenia klasy maturalnej.

Pierwsze dni nie są łatwe. Poprzedni wychowawca – Maciek Kostrzewa (Łukasz Simlat), to charyzmatyczny, uwielbiany przez uczniów nauczyciel polskiego. Marta zajmując jego miejsce, przysparza sobie wrogów. Kostrzewa jest ojcem Oli (Maria Kowalska), która po latach pobytu z matką w Szwajcarii wraca do Polski i ponownie trafia pod jego opiekę. Bardzo ciężko jest mu znaleźć wspólny język ze zbuntowaną licealistką.

Piosenka ze zwiastuna nowego serialu TVN. Co to za utwór? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na inauguracji nowego roku szkolnego, Kostrzewa przedstawia dyrektorowi swoją córkę Olę. Bartek poznał dziewczynę kilka dni wcześniej. Mężczyzna jest w szoku, ponieważ nie spodziewał, że nastolatka, która zafascynowała go z wzajemnością, będzie uczęszczać do jego liceum…

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×