"Pod powierzchnią". Zwiastun nowego serialu TVN! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowy serial obyczajowy "Pod powierzchnią" pojawi się w ramówce TVN tuż po zakończeniu "Pułapki". W produkcji zobaczymy Magdalenę Boczarską, Bartłomieja Topę, Łukasza Simlata i debiutującą Marię Kowalską.

Multimedia

"Pod powierzchnią" - o czym jest nowy serial TVN?

Bohaterami "Pod powierzchnią" jest czwórka bohaterów. Bartek (Bartłomiej Topa) jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Maciek (Łukasz Simlat) jest ojcem Oli (Maria Kowalska), która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę.

Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa na zdjęciach z serialu! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ścieżki głównych bohaterów skrzyżują się, łącząc ich ze sobą już na zawsze. To pozornie błahe spotkanie da początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni… Czy można było jej zapobiec?

"Pod powierzchnią" - kiedy premiera?

Serial jest kolejnym oryginalnym projektem stacji TVN. Autorkami pomysłu są Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz (główna scenarzystka), Karolina Izert (producentka) i Marta Grela (szefowa Zespołu Produkcji Fabularnych). Ośmioodcinkowy obraz wyreżyseruje Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Autorem zdjęć jest operator Bogumił Godfrejów, nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny.

Odcinek 1. "Pod powierzchnią" będzie miał swoją premierę w niedzielę, 21.10.2018 o godz. 21:30 w TVN!

Magdalena Boczarska miała wypadek na planie? Aktorka wrzuciła do sieci niepokojące zdjęcie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Pod powierzchnią" - zwiastun

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Tytuł (gość)

  Piosenka w tle to „So cold”

  29.09.2018 22:34
 • Gosc (gość)

  Piosenka: „SO COLD"( The good wife trailer ) Ben Cocks

  29.09.2018 20:06
 • Witam (gość)

  Jak się nazywa ta nutka w tle?

  29.09.2018 13:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×