pod powierzchnią

"Odwróceni. Ojcowie i córki". Player pokaże za darmo w mediach społecznościowych pierwsze odcinki swoich seriali!

Player przygotował wyjątkową propozycję dla wszystkich fanów seriali! Pierwsze odcinki najbardziej znanych i lubianych produkcji dostępnych na platformie będzie można obejrzeć w mediach społecznościowych za darmo. Co czwartek serwis udostępni nowy tytuł – m.in. „Chyłka - Zaginięcie”, „Pod powierzchnią”, czy „Odwróceni. Ojcowie i córki”. Serialowy cykl rozpoczynamy już w najbliższy czwartek 13 sierpnia!

10.08.2020Odwróceni. Ojcowie i córki

"Pod powierzchnią" sezon 2. Znamy datę i godzinę emisji serialu! Kiedy nowe odcinki pojawią się w TVN?

Po znakomitym przyjęciu, zarówno przez krytyków jak i widzów, serial „Pod powierzchnią” powraca z drugim sezonem. Jak po tragicznych wydarzeniach na szkolnym balu potoczyły się losy Marty i Bartka? Co stało się z Olą, która uciekła z Płocka razem z Jankiem? Do odkrycia pozostało jeszcze wiele tajemnic. Czy, gdy prawda wyjdzie na jaw, bohaterowie będą w stanie się z nią pogodzić?

22.08.2019Pod powierzchnią

"Pierwsza miłość". Mateusz Banasiuk pokazał rozczulające zdjęcia z synkiem! Mały Henryk to wykapany tata?

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska zostali rodzicami małego Henryka w grudniu 2017 roku. Aktorska para bardzo chroni prywatność swojej rodziny. Na profilach w mediach społecznościowych bardzo rozważnie publikują wspólne zdjęcia. Mateusz Banasiuk podczas wakacji w Grecji zrobił jednak wyjątek i pokazał rozczulające zdjęcia z synkiem! Mały Henryk to wykapany tata?

14.08.2019Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×