Pod wiatr

Przeczytaj także:

"Stulcie Winnych 3" odcinek 4. Władek nie akceptuje związku Jaśka z Niemką! Basia się zakochuje, a Michał traci zaufanie do Ani! [STRESZCZENIE ODCINKA, NOWA PORA EMISJI]

4. odcinek 3. sezonu "Stulecia Winnych" zostanie wyemitowany o nowej porze! Co wydarzy się tym razem w serialu o rodzinie Winnych? Jasiek nadal będzie ukrywał swoją ukochaną i syna. Władek nie zaakceptuje tego związku. Basia zauroczy się w studencie medycyny. Sprawdź streszczenie 4. odcinka "Stulecia Winnych 3".

21.03.2021Stulecie Winnych

"Stulcie Winnych 3" odcinek 3. Jasiek będzie ojcem! Kazimierz jest coraz groźniejszy! Ewa dowie się prawdy o swoim pochodzeniu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami kolejny odcinek 3. sezonu "Stulecia Winnych". Kazimierz nie cofnie się przed niczym. Teraz jako współpracownik SB będzie szantażował Anię. Czy Ewa dowie się prawdy o swoim pochodzeniu? W nowej roli zobaczymy Jaśka, któremu Lotta urodzi dziecko! Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź streszczenie 3. odcinka "Stulecia Winnych 3".

14.03.2021Stulecie Winnych

"Stulcie Winnych 3" odcinek 2. Dom Winnych zniszczony w pożarze! Kazimierz wychodzi na wolność. Co będzie z Anią?

Tego można się było spodziewać. Kazimierz wyjdzie na wolność i znowu namiesza w życiu Winnych oraz samej Ani. Do czego jeszcze zdolny jest ten mężczyzna? Wiadomo, że w 2. odcinku 3. sezonu "Stulecia Winnych" rodzinny dom Winnych zostanie zniszczony w pożarze. Córki Ani i Mani będą szykowały się do egzaminów na studia. Jak sobie poradzą? Sprawdź streszczenie odcinka.

07.03.2021Stulecie Winnych

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×