"Podatek od miłości". Gwiazdy na premierze nowej polskiej komedii! Zobacz relację z czerwonego dywanu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W poniedziałek, 22 stycznia 2018 roku, odbyła się oficjalna premiera nowej polskiej komedii romantycznej pt. "Podatek od miłości". Zobaczcie, kto pojawił się na czerwonym dywanie!

Multimedia

Na premierze "Podatku od miłości" nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, Aleksandry Domańskiej oraz Grzegorza Damięckiego. Partnerowała im reszta obsady, m.in. Roma Gąsiorowska, Anna Smołowik, Ewa Gawryluk, Magdalena Różczka, Michał Czernecki oraz gwiazda serialu "Korona królów", Marta Bryła. Pojawili się też Kayah i Grzegorz Hyży, którzy wykonują utwór promujący film.

Kayah i Grzegorz Hyży na żywo w hicie promującym film [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ponadto na czerwonym dywanie pojawili się także m.in. Michał Koterski, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Agnieszka Kawiorska, Sandra Herbich - Staniszewska, Katarzyna Zawadzka oraz Michał Tomala i Anna Jarosik.

Aleksandra Domańska i Grzegorz Damięcki opowiadają o swoich rolach w nowej komedii romantycznej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę? "Podatek od miłości" w kinach od 26 stycznia!

Partnerem cyklu "Premiera na gorąco" jest firma MOKATE i marka LOYD.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×