Podryw "na gołębia". Zobacz drugi zwiastun filmu "Dzień dobry, kocham cię" [WIDEO]

Był podryw „na Lewandowskiego” – czas na metodę „na gołębia”! Zobacz drugi teaser komedii „Dzień dobry, kocham cię”.

Multimedia

Kiedy Barbara Kurdej-Szatan wybiera się na romantyczną kolację, sprawy mogą przyjąć zgoła niespodziewany obrót. Najlepiej obrazuje to drugi oficjalny teaser „Dzień dobry, kocham cię” – nowej komedii twórców „Śniadania do łóżka”, „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!". A w nim, obok najpopularniejszej polskiej blondynki, m.in. szarmancki Łukasz Garlicki, który wprowadza sztukę zalotów na (dosłownie!) wyższe obroty i próbuje nowatorskiej metody „podrywu na gołębia”. „Dzień dobry, kocham cię” trafi do kin 7 listopada, a o dobrą zabawę i samopoczucie widzów zadbają: Maciej Musiał, Olga Bołądź, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Marian Dziędziel i Paweł Domagała – komediowe odkrycie z hitu „Wkręceni”.

Zobacz drugi zwiastun "Dzień dobry, kocham cię":

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ PIERWSZY TEASER KOMEDII "DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ" [WIDEO] MACIEJ MUSIAŁ W FILMIE Z BARBARĄ KURDEJ-SZATAN! WIEMY, KOGO ZAGRA! [ZDJĘCIA Z PLANU]

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego… zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×