Podwodny świat antarktydy

"Podwodny świat Antarktydy". Poznaj monstrualne zwierzęta z lodowatych głębin! Gdzie oglądać?

Antarktyda to najmroźniejszy obszar naszego globu. Mimo ekstremalnych warunków panujących na lądzie, pod wodą kwitnie życie. Naukowcy badają morskie głębiny za pomocą specjalnych pojazdów podwodnych, wyposażonych w supernowoczesne kamery. Twórcy dokumentu "Podwodny świat Antarktydy" zapraszają na wyprawę do jednego z najbardziej niedostępnych miejsc na Ziemi!

28.05.2019Podwodny świat antarktydy

Przeczytaj także:

Miesiąc oceanów w National Geographic Wild. Odkryj fascynujące sekrety oceanicznych głębin

Światowy Dzień Oceanów, obchodzony co roku 8 czerwca, to wyjątkowa okazja, by zwrócić uwagę na rolę, jaką wielki błękit odgrywa w ekosystemie planety, a w efekcie i w życiu każdego z nas. Z tej okazji National Geographic Wild przygotował specjalny cykl dokumentów, pozwalających lepiej poznać i zrozumieć ten wielki, równoległy do lądowego świat. W ramach „Miesiąca oceanów” od 7 czerwca co niedzielę zobaczymy wiele premier. Jakich? Sprawdź szczegóły w tekście poniżej.

04.06.2020National Geographic Wild

"W poszukiwaniu Amelii". National Geographic i badacz morskich głębin rozwiązują tajemnicę zaginięcia Amelii Earhart!

Amelia Earhart to osoba, która kojarzy się nam z przygodą, odwagą i tajemnicą. Słynna pilotka przemierzała samolotem świat i łamała społeczne konwenanse, aby odkrywać przestworza. Była pierwszą kobietą, która w 1928 roku jako pasażer przeleciała nad Atlantykiem, a w 1932 roku została pierwszą kobietą, która jako pilot uczyniła to samotnie. Miłość do latania kosztowała ją jednak życie.

13.12.2019W poszukiwaniu Amelii

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×