Pogrzeb Krzysztofa Kiersznowskiego. Wybitny aktor spoczął w Komorowie. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w kościele pw. św. Aleksandra na pl. Trzech Krzyży

Krzysztof Kiersznowski zmarł 24 pździernika 2021 w następstwie choroby nowotworowej. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się od mszy żałobnej w kościele pw. św. Aleksandra na pl. Trzech Krzyży w Warszawie. Urna z prochami spoczęła na cmentarzu w Komorowie.

Multimedia

Pogrzeb Krzysztofa Kiersznowskiego W Warszawie, 4 listopada 2021 odbyły się uroczystości pogrzebowe Krzysztofa Kiersznowskiego. Rozpoczęły się o godzinie 12 mszą w kościele pw. św. Aleksandra na pl. Trzech Krzyży w Warszawie. Aktor został skremowany, a urna z jego prochami spoczęła na cmentarzu w Komorowie koło Pruszkowa.

Zobacz galerię

Chociaż wiadomo było, że zmaga się z rakiem, jego śmierć wielu zaskoczyła. Krzysztof Kiersznowski nie obnosił się z chorobą, starał się nie pokazywać, jak bardzo cierpi.

Aktor był mistrzem drugiego planu. Za znakomitą rolę drugoplanową Edwarda w "Statystach" otrzymał nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wystąpił również w m.in. „Cześć, Tereska”, „Drogówce”, dwóch częściach „Kilera”, „Vabank” oraz serialach: „Blondynka”, „Barwy szczęścia”, „Twarzą w twarz”, „Matki, żony i kochanki”.

Uroczystości pogrzebowe wybitnego aktora zmarłego na rakaZobacz więcej

Ostatnią rolą serialową Krzysztofa Kiersznowskiego był Stefan Górka w "Barwach szczęścia", którego grał od pierwszego odcinka serialu wyemitowanego w 2007 roku.

Gwiazdy i przyjaciele żegnają Krzysztofa Kiersznowskiego. Cezary Pazura, Joanna Koroniewska, Katarzyna Glinka i inniZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×