Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina i przyjaciele żegnają aktora

W czwartek, 5 marca 2020 odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Pawła Królikowskiego żegnali najbliżsi: Małgorzata Królikowska-Ostrowska z dziećmi, Rafał Królikowski oraz szereg gwiazd, z którymi się przyjaźnił.

Multimedia

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

W czwartek, 5 marca 2020 odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Msza żałobna miała miejsce w kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa w Warszawie, następnie aktor został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Nina Terentiew żegna Pawła Królikowskiego wzruszającymi słowami. "Tęsknimy za tobą i będziemy tęsknić"Zobacz więcej

Na pogrzebie obecna była rodzina Pawła Królikowskiego, w tym jego żona Małgorzata Królikowska-Ostrowska z dziećmi i brat Rafał Królikowski. W uroczystościach pogrzebowych wzięły udział również gwiazdy, z którymi aktor się przyjaźnił: Małgorzata Kożuchowska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Ibisz, Nina Terentiew, Anna Korcz, Elżbieta Romanowska i Aleksandra Szwed.

Antek Królikowski opublikował nekrolog informujący o pogrzebie ojca. Jest prośba do osób, które chcą pożegnać aktoraZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jacek Kowalski (gość)

    Autorka (Kruszewska) nie raczyła poinformować, że na uroczystościach pogrzebowych byli również Pan Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej oraz Pan Vicepremier i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dla Kruszewskiej to nie jest istotne, bo nie lubi PiS-u. Do d...py z takim dziennikarstwem !!!!

    05.03.2020 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×