Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Edward Miszczak żegna męża Agnieszki Woźniak-Starak wzruszającymi słowami

W Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, na której pojawiło się wiele osobistości ze świata filmu, telewizji i show biznesu. Podczas mszy Edward Miszczak pożegnał męża Agnieszki Woźniak-Starak wzruszającymi słowami.

Multimedia

Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka

W czwartek, 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka, na której pojawili się bliscy zmarłego, rodzina, przyjaciele oraz osoby ze świata filmu, telewizji i show biznesu. Na uroczystości pojawili się m.in. Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Małgorzata i Radosław Majdanowie, Edward Miszczak, Karolina Ferenstain-Kraśko i Piotr Kraśko, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Przetakiewicz, Ewa Chodakowska oraz Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Msza żałobna za męża Agnieszki Woźniak-Starak odbyła się w Konstancinie-Jeziornej. Kto się pojawił? Kiedy pogrzeb?Zobacz więcej

Wzruszające przemówienia na mszy żałobnej za Piotra Woźniaka-Staraka

Podczas mszy bliscy wygłaszali krótkie przemówienia i żegnali Piotra Woźniaka-Staraka wzruszającymi słowami. Głos zabrał także Edward Miszczak, który powiedział:

Wspólna jest tylko rozpacz. W taki dzień jak dziś nie modlimy się o coś, modlimy się mimo wszystko. Powinniśmy kłócić się o obsadę, spierać o budżet. Nie wiedzieliśmy, że scenariusz dla Piotrusia jeszcze się pisał, najważniejsze powinno się jeszcze wydarzyć. Znam ludzi odważnych, prawdomównych, ale tylko jednego, który nie bał się prawdy. Wszyscy znaliśmy go jako Piotra Piotrusia. Umiał rozpoznać zdolnych jak nikt inny i umiał ich szanować. Nie był jakimś młodym przyjacielem, był kimś bliskim. (...) Jesteśmy tu wszyscy. Piotrusia kochaliśmy.

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o śmierci męża! Poruszające słowa dziennikarki!Zobacz więcej

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w piątek, 30 sierpnia. Urna z prochami producenta filmowego i męża Agnieszki Woźniak-Starak zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje- co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Poszukiwania prowadzone m.in. z helikopterami oraz łodziami z sonarami zawieszono w niedzielę o godz. 21:00 z powodu zapadającego zmroku.

Gwiazdy i przyjaciele żegnają producenta filmowegoZobacz więcej

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwały do czwartku, 22 sierpnia. Tego dnia wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński napisał na Twitterze, że ciało Woźniaka-Staraka zostało odnalezione.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×