Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy odbędzie się uroczystość? Gdzie spocznie mąż Agnieszki Woźniak-Starak? [DATA I MIEJSCE POGRZEBU]

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka, tragicznie zmarłego producenta filmowego i męża dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak odbędzie się 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej. 39-latek spocznie jednak na Mazurach.

Multimedia

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Znany producent filmowy i mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak uległ wypadkowi, który miał miejsce nieopodal jego rodzinnej posiadłości na Mazurach. Jak zeznała podróżująca z nim kobieta, 39-latek miał wypaść z motorówki podczas manewru skrętu na jeziorze Kisajno w nocy z soboty na niedzielę (z 17 na 18 sierpnia). Jej udało się dopłynąć do brzegu o własnych siłach. Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka trwały przez pięć dni. Ciało producenta zostało wyłowione przez płetwonurków z grupy poszukiwawczej w czwartek, 22 sierpnia nad ranem.

Ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak zostało odnalezioneZobacz więcej

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka?

Msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia, o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej. Następnego dnia urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji? Kto ją zastąpi?Zobacz więcej

Poruszający nekrolog Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko jakby wiedział, że musi się śpieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał tam spędzać czas z przyjaciółmi i bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym - tłumaczą. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół. Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić - robimy to w Jego imieniu - czytamy w Rzeczpospolitej.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Tele Magazyn do Waszej wiadomości: Pan Krzysztof Jackowski wskazał nurkom miejsce zwłok, skoro już piszą Państwo artykuł polecam robić to bardziej dokładniej.

    26.08.2019 23:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×