Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak został pochowany w Fuledzie

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. W piątek, 30 sierpnia mąż Agnieszki Woźniak-Starak został pochowany w rodzinnej posiadłości w Fuledzie.

Multimedia

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Uroczystości żałobne po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka rozpoczęły się już w czwartek, 29 sierpnia, kiedy to w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna za męża Agnieszki Woźniak-Starak. Na pożegnaniu producenta filmowego zjawiły się tłumy, w tym wiele osobistości ze świata filmu, telewizji i show biznesu. Na mszy byli obecni m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Anna Lewandowska, Alicja Bachleda-Curuś, Edward Miszczak, Karolina Ferenstain-Kraśko i Piotr Kraśko.

Edward Miszczak żegna męża Agnieszki Woźniak-Starak wzruszającymi słowamiZobacz więcej

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w piątek, 30 sierpnia. Urna z prochami została złożona w rodzinnej posiadłości Staraków w Fuledzie. Ostatnie pożegnanie z mężem Agnieszki Woźniak-Starak miało charakter rodzinny.

Kontrowersje wokół pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka wzbudził jednak kontrowersje. Pojawiło się pytanie czy rodzina Staraków nie powinna mieć zgody sanepidu na pochówek w rodzinnej posiadłości. W mediach zaczęły krążyć doniesienia jakoby rodzina dostała specjalne pozwolenie, jednak Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny szybko dementował te informacje. Jak się okazuje takie pozwolenie w ogóle nie było potrzebne.

Msza żałobna za męża Agnieszki Woźniak-Starak odbyła się w Konstancinie-Jeziornej. Kto się pojawił? Kiedy pogrzeb?Zobacz więcej

Ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych dopuszcza pochowanie poza granicami cmentarza. W art. 12 tej ustawy przeczytać można, że złożenie zwłok możliwe jest w grobach ziemnych, w grobach murowanych lub w katakumbach oraz zatopienie w morzu.

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o śmierci męża! Poruszające słowa dziennikarki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×