Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Wymowne zdjęcie Zosi Ślotały z uroczystości poruszyło internautów

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w piątek, 30 sierpnia w mazurskiej Fuledzie. Na uroczystości obecna była także Zosia Ślotała, której zdjęcie poruszyło internautów.

Multimedia

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Uroczystości żałobne za Piotra Woźniaka-Staraka rozpoczęły się w czwartek, 29 sierpnia. Wówczas w Konstancinie-Jeziornej miała miejsce msza żałobna, na której tłumy przyszły pożegnać męża Agnieszki Woźniak-Starak. Na mszy pojawiło się także wiele osobistości ze świata filmu i show biznesu.

Martyna Wojciechowska złożyła Agnieszce Woźniak-Starak wzruszające kondolencjeZobacz więcej

Pogrzeb natomiast odbył się w piątek, 30 sierpnia. Urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka została złożona na rodzinnej posiadłości Staraków w mazurskiej Fuledzie. Na ostatnim pożegnaniu producenta filmowego była obecna tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka. W pogrzebie brała udział także przyjaciółka zmarłego, Zosia Ślotała, która później opublikowała wymowne zdjęcie. Fotografia, na której nie ma żadnej osoby i została podpisana tylko emotikoną z balonikiem, poruszyła internautów.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak został pochowany w FuledzieZobacz więcej

♥️ dusza nie umiera pamiętajcie ❤...a zauważcie rzeczy i zjawiska jak dotychczas absurdalne ❤

„na całych jeziorach...”łzy 💔🖤

I tylko ta ciszaaaaa🖤

Niewyobrażalna pustka...💔😓

Piotr Woźniak-Starak nie żyje- co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Poszukiwania prowadzone m.in. z helikopterami oraz łodziami z sonarami zawieszono w niedzielę o godz. 21:00 z powodu zapadającego zmroku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×